Kite pl
Slide background

Dlaczego Kite.pl?

● UCZYMY KITESURFINGU OD 17 LAT
● CO ROKU NOWY I TOPOWY SPRZĘT CABRINHA I NOBILE
● JESTEŚMY LICENCJONOWANĄ SZKOŁĄ
POLSKIEGO ZWIĄZKU KITEBOARDINGU
● PŁACISZ TYLKO ZA WYKORZYSTANY CZAS KURSU
● KURSY GRUPOWE MAX 2 - OSOBOWE
● ZNAJDUJEMY SIĘ NA NAJLEPSZYM KEMPINGU NA PŁW. HELSKI
● ATRAKCYJNE PROMOCJE
● MOŻLIWOŚĆ WYJAZDU Z NAMI W CIEKAWE MIEJSCA
PO SEZONIE

Slide background

Wyprzedaż

sprzętu używanego

● Latawce Cabrinha,
Eleveight, Duotone
● Deski Nobile

2018

Slide background

Sri Lanka
Kalpitiya

● Ogromna zatoka z płytką wodą
● Dziewicze miejsce
● Klimatyczny hotel
● Pyszne wyżywienie w cenie
● Opcja Pro Camp z Łukaszem Ceranem

Od 5690zł!

16-27.01.2019

NOWY KIERUNEK!

KUBA / CAYO GUILLERMO

● Bezpośredni lot z Warszawy
● Hotel All Inclusive przy spocie
● Opcja Pro Camp z Łukaszem Ceranem

23.02-06.03.2019

Od 5799zł!

Slide background

Fuerteventura

Pro Camp
z Łukaszem Ceranem

● 25.03 - 01.04.2019
● 08.04 - 15.04.2019
● 25.03 - 08.04.2019

Slide background

SKLEP KITE.PL

● LATAWCE, DESKI, TRAPEZY
● PIANKI, AKCESORIA I INNE
● RÓŻNE MARKI

SUPER RABATY

Slide background

NAJLEPSZE OFERTY
FIRST I LAST MINUTE

ZNIŻKI W BAZACH KITE&WIND
NA CAŁYM ŚWIECIE

ZANZIZBAR, FUERTEVENTURA, EGIPT
RODOS, BRAZYLIA, MEKSYK, KUBA
CABO VERDE, WIETNAM, SRI LANKA
SARDYNIA, SYCYLIA

BRAZYLIA Z OPCJĄ PRO CAMP Z ŁUKASZEM CERANEM / LISTOPAD 2015

TERMIN I CENA

27.11-12.12.2015

CENA ZA OSOBĘ:

6690PLN/ os. – opcja Regular*

7490PLN/ os. – opcja Super*

CENA ZAWIERA:

– przelot samolotem na trasie Warszawa – Fortaleza – Warszawa
– opiekę pilota
– 14 noclegów ze śniadaniami: 7 Paracuru, 7 Guajiru
– ubezpieczenie Signal Iduna uwzględniające amatorskie uprawianie sportu:
KL 30000EUR, NNW 15000PLN, OC 30000EUR, bagaż i sprzęt sportowy po 3000PLN • transfery lotnisko – Paracuru – Guajiru – lotnisko

CENA NIE ZAWIERA:

– szkolenie Pro Camp z Łukaszem Ceranem – 1000 PLN za tydzień / 1800 PLN za dwa tygodnie
– szkolenie kite początkujący/ freestyle (grupy 2os.) 12h (6dni x 2h/dz.): 1190PLN (sprzęt w cenie)
– szkolenie wave (grupy 4-5os.) 12h (6dni x 2h/dz.): 490PLN (bez sprzętu)
– szkolenie kite początkujący/ freestyle (grupy 2-3os.) 12h (6dni x 2h/dz.) + wypożyczenie poza zajęciami: 2290PLN
– wypożyczenie sprzętu 2 tyg.: 1590PLN / wypożyczenie sprzętu poza zajęciami uzależnione jest od umiejętności kursanta

*  cena może ulec zmianie w wyniku wzrostu kosztów transportu (paliwo) lub wysokiego

wzrostu kursu walut, różnica w cenie Regular i Super związana jest ze standardem zakwaterowania dotyczącym: ilości osób w pokoju (2os. Super lub 3-5os. Regular), spania (2os./ na jednym łóżku dwuosobowym Regular lub 2os./ na dwóch łóżkach pojedynczych Super) klimatyzacji w pokoju, wielkości pokoju, widoku etc…

*  * transport sprzętu kitesurfingowego: 75EUR/ szt./ 1 strona, waga do 30kg, maks. wymiary: 400cm x 70cm x (maks. 2 deski, 3 latawce, trapez oraz pianka neoprenowa).

MIEJSCE
SŁOŃCE I PEWNY, RÓWNY WIATR
Kiedy ponad 10 lat temu zaczęliśmy odkrywanie kiteowych spotów północnej Brazylii nie przypuszczaliśmy, że w trakcie europejskiej zimy staną się ulubionymi miejscówkami wielu kitesurferów z całego świata. To miejsce niewątpliwie fenomenalne. Jego sekret tkwi w pewnym słońcu, gwarantowanym, stałym i mocnym wietrze, ciepłej wodzie i różnorodności spotów, na których każdy, niezależnie od umiejętności czy preferencji, znajdzie coś dla siebie.

brazylia_cumbuco_2103_2

IDEA
PŁYWANIE NA KAŻDYM POZIOMIE, W KAŻDYM STYLU, NA RÓŻNYCH SPOTACH Kite Ride to propozycja wyjazdu dająca możliwość pływania na wszystkich poziomach zaawansowania, w każdym stylu i na wielu różnych spotach. Wave, płaska woda, małe fale, duże fale, downwindy, freeride lub freestyle…tego wszystkiego będziecie mogli spróbować.

brazylia_cumbuco_kitesurfing_2013-2

SPOTY
PARACURU
Tutaj będziecie mieli okazję popływać na płaskiej wodzie w niewielkiej lagunie lub na Oceanie w trakcie odpływów, dopracować downwindy i potrenować na najlepszych falach tej części Brazylii.

paracuru-spot-kite-kitesurfing1paracuru-spot-kite-kitesurfing6

 

GUAJIRU
To idealne miejsce na downwindy, czyli kilkukilometrową jazdę z falą i wiatrem wzdłuż wybrzeża lub trening na płaskiej, płytkiej wodzie w przyoceanicznych lagunach i rozlewiskach.

guajiru-spot-kite-kitesurfing1guajiru-spot-kite-kitesurfing2guajiru-spot-kite-kitesurfing3guajiru-spot-kite-kitesurfing4

ZAKWATEROWANIE

PARACURU – BRISA & SOUL – 27.11-04.12

Paracuru, dawniej wioska rybacka, dziś już miasteczko przyciągające swoją atmosferą i różnorodnością spotów kitesurferów z całego świata.
Brisa & Soul to położona pośród palm, 2km od centrum, niezwykle klimatyczna pousada składająca się z różnego typu bungalowów. Dzięki prowadzącym to miejsce Włochom możecie spodziewać się świetnej atmosfery, dobrej muzyki i doskonałej pizzy.

Wyposażenie: bungalowy 2-3os. posiadają łazienkę (prysznic) z ciepłą wodą i WC, klimatyzację (niektóre bungalowy bez klimatyzacji). Na terenie obiektu znajduje się niewielki basen, kanapy, jadalnia, internet bezprzewodowy.

paracuru-brazylia-kitesurfing-kite-2015

GUAJIRU – SURF VILLAGE – 04-11.12

Guajiru to nieskażona przez masową turystykę wioska rybacka.
Pousada Surf Village składająca się z różnego rodzaju i wielkości domków położona jest 300m od Oceanu w otoczeniu palm kokosowych.
Wyposażenie: domki 2-3os. posiadają łazienkę (prysznic) z ciepłą wodą i WC, klimatyzację. Na terenie obiektu znajdują się dwa, niewielkie baseny, hamaki, jadalnia, internet bezprzewodowy.

guajiru-brazylia-kitesurfing-kite-2015

JERICOACOARA (OPCJONALNIE)

Jericoacoara, obecnie znana bardziej jako Jeri jeszcze 20lat temu była niewielką, zaciszną wioską rybacką bez dróg, telefonów, elektryczności czy telewizorów.
Ta mekka kite i windsurferów położona jest na terenie Parku Narodowego pośród ruchomych wydm z białego piasku, palm kokosowych i rozciągających się po horyzont plaż, uznawanych przez wielu za jedne z najpiękniejszych na świecie.

Touroperator:
PKS SPORT Sp. z o.o.
ul. Płocka 43/28B
01-148 Warszawa
Wpis do Rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych Marszałka Województwa Mazowieckiego pod nr 1622.

Kursy kitesurfingu

Kitesurfing wbrew pozorom to sport baaaardzo łatwy oraz bezpieczny, oczywiście pod warunkiem, że szkolenie prowadzą doświadczeni instruktorzy! Średnio po 10 godzinach zajęć kursant staje się samodzielnym kitesurferem. Nie musisz być dobry, żeby zacząć ale musisz zacząć, żeby być dobrym;)

Kursy windsurfing

Prowadzimy szkolenia windsurfingu na każdym poziomie zaawansowania, niezależnie od wieku. Do wyboru masz różne opcje począwszy od zajęć indywidualnych, po zajęcia w większych grupach. Nasi instruktorzy posiadają licencje VDWS i są prawdziwymi pasjonatami windsurfingu!

Obozy studenckie i młodzieżowe

Obozy to solidne szkolenie kitesurfingowe lub windsurfingowe z licencjonowanymi instrukotrami IKO, PZKite, VDWS na każdym poziomie zaawansowania w trybie 2 sesji dziennie – w tym także zajęcia freestyle z zawodnikami! Bogaty program zajęć dodatkowych: wakebaord, SUP, longboard, sztuczna fal, surfing oraz nowa, duża i funkcjonalna baza sprawi, że to będą Wasze wyjątkowe wakacje!

Sklep

Jeśli szukasz jakiegokolwiek sprzęt kitesurfingowego zapraszamy do naszego sklepu. Dla naszych stałych klientów mamy atrakcyjne rabaty i promocje. Nie znalazłeś tego co Ciebie interesuje? Napisz do nas, a na 100% znajdziemy rozwiązanie:)

Wyjazdy kitesurfingowe zagraniczne

Od samego początku istnienia naszej szkoły chcieliśmy wypełniać nasz czas kitesurfingiem także poza sezonem w Polsce. Pierwszy wyjazd zorganizowaliśmy już 2001 roku do Hurghady. Od tego czasu odwiedziliśmy dziesiątki miejsc, zorganizowaliśmy około 70 wyjazdów grupowych (od kameralnych kilkunasto osobowych po ponad 100 osób na wyjeździe). Naszym wieloletnim doświadczeniem na większości spotów na Świecie postanowiliśmy podzielić się z Wami i otworzyliśmy biuro podróży 360 Travel.

Kontakt

Mateusz Dudek mateusz@kite.pl +48 500 275 599
Sebastian Dudek sebastian@kite.pl +48 512 899 090

Kite.pl to miejsce dla pasjonatów Kitesurfing, kiteboarding oraz innych sportów wodnych podobnych do windsurfingu. Oferujemy kursy, szkolenia i lekcje indywidualne. Doradzimy jaki sprzęt kupić i jak trenować. W naszym sklepie i wypożyczalni sprzętu znajdziesz kompletne wyposażenie kitesufringu. Organizujemy także obozy młodzieżowe z solidnym szkoleniem kitesurfingowym lub windsurfingowym.