Kite pl

Dlaczego Kite.pl?

● UCZYMY KITESURFINGU OD 18 LAT
● CO ROKU NOWY I TOPOWY SPRZĘT CABRINHA I NOBILE
● JESTEŚMY LICENCJONOWANĄ SZKOŁĄ
POLSKIEGO ZWIĄZKU KITEBOARDINGU
● PŁACISZ TYLKO ZA WYKORZYSTANY CZAS KURSU
● KURSY GRUPOWE MAX 2 - OSOBOWE
● ZNAJDUJEMY SIĘ NA NAJLEPSZYM KEMPINGU NA PŁW. HELSKI
● ATRAKCYJNE PROMOCJE
● MOŻLIWOŚĆ WYJAZDU Z NAMI W CIEKAWE MIEJSCA
PO SEZONIE

● Latawce Cabrinha,
Eleveight, Duotone
● Deski Nobile

Wyprzedaż
sprzętu używanego
2019

Wyprzedaż
sprzętu używanego
2019

PAK NAM PRAM / TAJLANDIA

MARZEC 2020

MAJ 2019
Egipt / El Gouna
KITESURFING / WAKE / SAFARI
OD 2398 PLN

OD 5890 PLN

SKLEP KITE.PL

SKLEP KITE.PL

● LATAWCE, DESKI, TRAPEZY
● PIANKI, AKCESORIA I INNE
● RÓŻNE MARKI

SUPER RABATY

KITE&WIND
ZAJAWKOWE OBOZY

DLA MŁODZIEŻY I STUDENTÓW

KITE&WIND
ZAJAWKOWE OBOZY
DLA MŁODZIEŻY I STUDENTÓW

● BOGATY PROGRAM DODATKOWY
● OPCJA PRO CAMP Z ŁUKASZEM CERANEM
● WAKEBOARD, SURFING, LONGBOARD, SUP
I INNE

NAJLEPSZE OFERTY
FIRST I LAST MINUTE

NAJLEPSZE OFERTY
FIRST I LAST MINUTE

ZNIŻKI W BAZACH KITE&WIND
NA CAŁYM ŚWIECIE

ZANZIZBAR, FUERTEVENTURA, EGIPT
RODOS, BRAZYLIA, MEKSYK, KUBA
CABO VERDE, WIETNAM, SRI LANKA
SARDYNIA, SYCYLIA

Jak zacząć?

1. CZY KITESURFING TO TRUDNY SPORT?

Nie, wbrew pozorom kitesurfing jest bardzo łatwym sportem. Aby nauczyć się kitesurfingu wystarczy podstawowa sprawność fizyczna jaką wynieśliśmy z lekcji WF-u 😉 Zresztą sami zastanówcie się w jakim sporcie deskowym po 10h nauki można być już samodzielnym?

2. CZY KITESURFING TO BEZPIECZNY SPORT?

Tak, wbrew pozorom kitesurfing to bezpieczny sport i można go uprawiać na poziomie rekreacyjnym. Dzisiejsze latawce posiadają kilka sprawnie działających systemów bezpieczeństwa niwelujące potencjalne zagrożenia. W KITE.PL latawce wymieniamy co sezon, więc macie gwarancję nowego i sprawnego sprzętu!

UWAGA! Kitesurfing jest bezpiecznym sportem pod warunkiem stosowania podstawowych zasad bezpieczeństwa! Kitesurfing może być bardzo niebezpieczny gdy pojawi się brawura, głupota czy zupełny brak wyobraźni i umiejętności!

3. ILE MUSZĘ MIEĆ LAT BY ZACZĄĆ UPRAWIAĆ KITESURFING?

W kitesurfingu nie ma limitów wiekowych! Ze względów bezpieczeństwa zalecane jest aby Twoja waga nie była mniejsza niż 30 kg. Najmłodsi kitesurferzy zaczynają w wieku nawet 7 lat, najstarsi nie ma granic! Ale Żeby nie być gołosłownym 🙂 Finn 7lat -> http://www.youtube.com/watch?v=TZ6gbwkyb_s i Poul 87 lat -> http://www.youtube.com/watch?v=9E1O_P4OVuM

4. CZYM JEST IKO?

IKO czyli International Kiteboarding Organization (www.ikointl.com) to międzynarodowa organizacja kitesurfingowa. Zajmuje się ona szkoleniem instruktorów, opracowywaniem programu szkolenia kursantów, a jej legitymacje certyfikujące umiejętności są honorowane w szkołach i bazach na całym świecie. Kończąc kurs w KITE.PL otrzymujesz właśnie taką legitymacje.

Instruktorzy KITE.PL przynależą również do PZKITE (www.pzkite.org), czyli Polskiego Związku Kiteboardingu. Kończąc u nas kurs otrzymasz również licencję PZKITE.

5. CHCIAŁBYM SIĘ NAUCZYĆ KITESURFINGU, JAKI KURS MAM WYBRAĆ BY NAUCZYĆ SIĘ PŁYWAĆ I MÓC WYPOŻYCZYĆ SPRZĘT?

Aby zostać tzw. samodzielnym kitesurferem należy odbyć kurs kitesurfingu na poziomie IKO 1+2, czyli „JUŻ PŁYWAM”. Na kursie tym nauczysz się wszystkiego od podstaw: począwszy od teorii kitesurfingu, sterowania małym latawcem treningowym jeszcze na lądzie, szereg ćwiczeń z dużym latawcem w wodzie ale jeszcze bez deski, znajomości zasad bezpieczeństwa i samoratownictwa w teorii i praktyce, kończąc na nauce z deską i pierwszych udanych próbach halsowania, czyli pływania na desce prawo/lewo. Od tego momentu możesz już wypożyczać sprzęt i dalej samodzielnie szlifować swoje umiejętności! Jesteś w pełni przygotowany do bezpiecznego korzystania ze sprzętu.

Po ukończeniu tego kursu otrzymujesz licencje IKO potwierdzającą Twoje umiejętności i uprawniającą do wypożyczania sprzętu i korzystania z akwenów na całym Świecie!

6. CHCIAŁBYM NAUCZYĆ SIĘ KITESURFINGU, ALE NIE WIEM CZY MI SIĘ TO SPODOBA – JAKI KURS WYBRAĆ?

Po pierwsze nie spotkaliśmy na swojej drodzę takiej osoby, która by spróbowała kitesurfingu i powiedział „nie to nie dla mnie, nie podoba mi się” 🙂 Ale jak już masz takie obawy to kurs IKO 1, czyli „KITE STARTER” jest właśnie tym wprowadzającym w świat kitesurfingu. Poznasz teorie, zasady sterowania latawcem małym treningowym jeszcze na lądzie oraz wejdziesz do wodny wykonując ćwiczenia na dużym latawcu jeszcze bez deski. Nauka kitesurfingu od samego początku przynosi wielką frajdę i radość!

Jeżeli zdecydujesz się kontynuować naukę to następnym krokiem jest kurs IKO II, czyli ćwiczenia z deską prowadzące do udanych prób halsowania.

7. W ILE DNI UKOŃCZĘ KURS KITESURFINGOWY IKO 1+2?

Wszystko zależy od warunków pogodowych. Półwysep Helski gdzie mieści się nasza baza to najlepsze pod względem wiatru i akwenu miejsce do uprawiania kitesurfingu w Polsce i na pewno czołowe w Europie!

Pierwsze dwie godziny to zajęcia teoretyczno-praktyczne na plaży z małym latawcem do których nie potrzeba dużo wiatru. Zajęcia na wodzie odbywają się gdy wiatr wieje z siłą około 10 węzłów czyli słabe 4 Beauforty. Kurs IKO 1+2 trwa około 10 godzin, co przy dobrych warunkach wiatrowych jesteś w stanie ukończyć w około 3-4 wietrzne dni. Jest to optymalny, najlepszy dla kursanta, czas „przechodzenia” przez kurs. Oczywiście można 10 godzinne szkolenie zrobić w 2 wietrzne dni, ale trzeba pamiętać że wraz ze zmęczeniem kursanta spada jego wydajność i szybkość przyswajania wiedzy. Jednym słowem kurs może nie być tak efektywny jak powinien.

8. CO W PRZYPADKU GDY ZREALIZUJE PLAN NAUKI SZYBCIEJ NIŻ JEST TO PRZEWIDZIANE W PROGRAMIE?

Nic piękniejszego! Jeżeli łapiesz szybciej to instruktor nie przedłuża ćwiczeń, które Ty rozumiesz i potrafisz. Idziesz z programem dalej do przodu. Zdarzały nam się już takie super talenty co poziom IKO 1+2 robili w 5 godzin, czyli czasie przeznaczonym na kurs IKO 1 🙂

9. CO W PRZYPADKU GDY NIE UDA MI SIĘ UKOŃCZYĆ KURSU?

Zapisując się na kurs w naszej szkole wpłacasz tylko zaliczkę. Reszta płatna jest na koniec Twojego pobytu.

UWAGA! Większość szkół pobiera pieniądze z góry za cały kurs. W naszej szkole płacisz tylko i wyłącznie za wykorzystane godziny! Jeżeli z jakiś powodów nie uda Ci się ukończyć kursu nie płacisz za niego w całości! Przykład:

Przyjechałeś do nas na tydzień, żeby zrobić 10- godzinny kurs IKO 1+2. Z powodu braku wystarczającej ilości wiatru zrobiłeś 7 godzin kursu. Płacisz następująco:

Kurs IKO 1+2 w naszej szkole kosztuje 999zł, czyli każda godzina w tym pakiecie kosztuje 99zł.

99zł*7h które wykorzystałeś = 693zł. I tyle tylko płacisz!

Jeżeli będziesz chciał kontynuować naukę wystarczy, że przy kolejnym przyjeździe podasz nam swoje imię i nazwisko.  My sprawdzimy w naszym systemie na jakim dokładnie poziomie zakończyłeś i od tego momentu będziesz mógł uczyć się dalej.

10. KTÓRY KURS LEPIEJ WYBRAĆ – GRUPOWY CZY INDYWIDUALNY?

Oba kursy mają zarówno swoje plusy jak i minusy, zobacz jakie:

Kurs grupowy:

+ niższa cena

+ czas na odpoczynek

+ skuteczność: nasze wyobrażenia o ruchu są zupełne inne niż rzeczywistość, a każdy kursant popełnia te same błędy. Uczestnicząc w kursie grupowym możesz obserwować i analizować błędy na partnerze z grupy co ułatwi Ci wyeliminowanie ich przez Ciebie.

+ wzajemna asekuracja

+ wzajemna motywacja

– czas kursu dzielisz na dwie osoby, mimo tego kurs jest jednak bardzo efektywny!

UWAGA! Często zdarzają się w innych szkołach grupy 3-4 osobowe!  W naszej szkole grupy szkoleniowe są po 2 osoby. Wyjątkiem są większe grupy na życzenie klienta, ale wtedy rekompensujemy to ceną lub ilością godzin.

Kurs indywidualny:

– wyższa cena

– brak czasu na odpoczynek (oczywiście możesz poprosić instruktora o zabranie na chwile sprzętu ale to się mija z celem kursu indywidualnego :))

– brak możliwości obserwowania i analizowania błędów

+ czas kursu dzielisz tylko dla siebie

+ kurs indywidualny robi się w krótszym czasie

11. CHCIAŁBYM PRZYJECHAĆ NA KURS GRUPOWY, ALE NIE MAM NIKOGO DO PARY. CZY MUSZĘ KORZYSTAĆ Z KURSU INDYWIDUALNEGO?

W wysokim sezonie, czyli lipiec-sierpień zazwyczaj nie ma z tym problemu. W naszej szkole obsługujemy bardzo dużo klientów, w sezonie dziennie jest kilkadziesiąt klientów na różnych poziomach zaawansowania, więc praktycznie zawsze znajdzie się ktoś do pary.

12. CZY W TRAKCIE KURSU MOGĘ ZMIENIĆ JEGO FORMĘ?

Oczywiście! W każdym momencie możesz zmienić formę kursu z grupowego na indywidualny i odwrotnie.

13. CZY MUSZĘ WCZEŚNIEJ ZAREZERWOWAĆ KURS?

Teoretycznie nie, możesz przyjść do nas z przysłowiowego partyzanta i zacząć kurs od razu w tym samym dniu, ale może się zdarzyć (szczególnie w szczycie sezonu), że grafik zajęć już będzie tak zapełniony że nie będzie już miejsc lub rozpoczniesz zajęcia dnia następnego. Dlatego ZALECAMY zarezerwować kurs wcześniej, dzięki temu:

– zapisując się online zyskujecie 10% rabatu!
– masz pewność że będzie dla was miejsce
– możesz umówić się na konkretną godzinę w dniu przyjazdu.

Jeżeli nie jesteście w stanie zarezerwować kursu wcześniej to postarajcie się zadzwonić dzień przed waszym przyjazdem, umówimy was na pierwsze zajęcia i ułatwi to nam pracę.

14. W JAKIE DNI ROZPOCZYNAJĄ SIĘ KURSY?

Kursy kitesurfingu rozpoczynają się codziennie.

15. W JAKICH GODZINACH BĘDĄ ODBYWAŁY SIĘ KURSY?

Zajęcia ustalane są na bieżąco wg aktualnej prognozy pogody. Szkółka działa od godziny 9 rano do zachodu Słońca. To nie znaczy jednak, że w przypadku gdy wiatr będzie tylko wcześnie rano nie zaczniemy wcześniej. Szanujemy wiatr i staramy się wykorzystywać go maksymalnie byś podczas pobytu nauczył się jak najwięcej! Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że nie każdy jest rannym ptaszkiem, dlatego plan zajęć próbujemy również dopasować do Waszych preferencji 🙂

Jeżeli prognoza wiatrowa jest pewna staramy się zajęcia umówić dzień wcześniej. Jeżeli nie jesteśmy pewni, dzwonimy do Was rano informując o aktualnym stanie pogody.

16. PO CO UCZYMY SIĘ NA POCZĄTKU STEROWAĆ LATAWCEM TRENINGOWYM, PŁYWAĆ Z DUŻYM LATAWCEM BEZ DESKI (BODY  DRAGI) A DOPIERO POTEM UCZYMY SIĘ PŁYWAĆ NA DESCE. CZY TO NIE STRATA CZASU?

Nie, nie jest to strata czasu. Na małym latawcu treningowym bezpiecznie poznajemy zasady działania latawca i uczymy się sterowania nim. Poznajemy jak sprowadzić latawiec do bezpiecznej pozycji oraz jak wygenerować nim moc. Wyobrażacie sobie zrobić to od razu na dużym latawcu? Mogłoby to być niebezpieczne.

Zajęcia z dużym latawcem bez deski są również ważnym wstępem, który efektywnie wprowadza nas w późniejsze zajęcia. Uczymy się panowania nad dużym latawcem, jak go wystartować z wody, jak wygenerować nim moc, jak za jego pomocą wrócić do zgubionej deski czy w sytuacji awaryjnej bezpiecznie do brzegu.

17. WCZEŚNIEJ PŁYWAŁEM DŁUGO NA WINDSURFINGU. CZY POMOŻE MI TO W NAUCE KITESURFINGU?

Z naszego doświadczenia wiemy, że takie osoby faktycznie uczą się szybciej. Poczucie wiatru, ślizgu, prawidłowe ustawienie się to wspólne mianowniki dla każdego sportu wodno-wiatrowego.

18. JEŻDŻĘ NA SNOWBOARDZIE. CZY POMOŻE MI TO W NAUCE KITESURFINGU?

Tak, umiejętność jazdy na snowboardzie pomaga. Wspólnym mianownikiem tutaj jest wpięcie nóg w jedną deskę oraz podobne ustawienie ciała w kierunku jazdy.

Natomiast niech narciarze się tu nie załamują 🙂 To nie jest tak, że narty przeszkadzają w nauce kitesurfingu!

19. GDZIE ZAMIESZKAĆ NA CZAS KURSU?

W zależności od Waszych preferencji możliwości macie kilka:

– pole kempingowe na którym znajduję się nasza szkoła (www.chalupy6.com)

Znajduję się tu wszystko począwszy od sanitariatów, sklepu spożywczego, warzywniaka, restauracji, surf shopu, boiska, po pralnie, bankomat i na automacie do lodów kończąc 🙂

Na polu kempingowym polecamy zatrzymać się w jednej z naszych przyczep, które wynajmujemy (https://www.kite.pl/noclegi). Ewentualnie bardziej budżetowa wersja nocleg w namiocie.

Zalecamy nocleg na polu kempingowym przede wszystkim dlatego że zawsze jesteście szybko dostępni na każdy podmuch wiatru. Poza tym życie na kempingu w Chałupach to wspaniali ludzie, super klimat i mieszkanie nad samą wodą!

– Kwatery, pensjonaty, hotele – jeżeli wolicie jednak standardy „murowane” to najlepiej szukajcie spania w Chałupach skąd do naszej bazy macie ok 5-15min drogi spacerkiem.

20. CZY PRZYJEŻDŻAJĄC NA KURS MUSZĘ COŚ ZE SOBĄ ZABRAĆ?

Przede wszystkim dobry humor i pozytywne nastawienie 😉 A na poważniej cały sprzęt jest po naszej stronie. Piankę możesz wypożyczyć u nas (25zł na każde 5h szkolenia). Zalecamy przywieźć ze sobą cieplejsze ubrania. Wychodząc z wody warto się szybko ciepło ubrać, szczególnie w maju, czerwcu, wrześniu.

21. CZY PODCZAS SZKOLENIA JESTEM UBEZPIECZONY/A?

Oczywiście! Wszyscy nasi kursanci objęcie są ubezpieczeniem NNW, a instruktorzy posiadają aktualne ubezpieczenie OC.

22. MOJE DZIECI CHCIAŁYBY NAUCZYĆ SIĘ KITESURFINGU. NIESTETY NIE MOGĘ JECHAĆ Z NIMI DO CHAŁUP, A BOJĘ SIĘ PUŚCIĆ JE SAME. CZY JEST NA TO JAKIEŚ ROZWIĄZANIE?

Oczywiście JEST! Przez wakacje prowadzimy obozy kitesurfingowe dla dzieci, młodzieży oraz studentów. Młodzież mieszka w przyczepach kempingowych lub namiotach na terenie naszej bazy i jest przez 24 godziny pod opieką naszej kadry. Na takim obozie uczestnik ma zagwarantowane codziennie 4 godziny zajęć z kitesurfingu (lub innych sportów alternatywnych w przypadku braku wiatru) oraz 3 posiłki w restauracji na terenie kempingu. Co roku w naszej bazie właśnie taką formę szkolenia wybiera większość młodych ludzi i ich rodziców. Dowiedz się więcej informacji na temat obozów młodzieżowych!

MASZ DODATKOWE PYTANIA? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

OPINIE

 • positive review  Super!!! Dzięki wielkie za kurs!!! Polecam wszystkim, super szkółka i instruktor Filip!! 😀👌🏾

  thumb Kasia Maczak
  5/01/2019

  positive review  super profesjonalna obsługa i szybki kontakt :) polecam z całego serca :) na pewno nie ostatni raz korzystam z sklepu :)

  thumb Sylwia Ratoń
  2/18/2019

  positive review  Super fachowa obsługa klienta, polecam serdecznie. ;)

  thumb Paulina Fijał
  1/09/2019
 • positive review  Polecam zakupy w sklepie kite.pl, doradztwo, logistyka super. Pierwszy latawiec milion pytań,dali radę. No i oczywiście można liczyć na rabacik 😋

  thumb Adam Duraj
  11/15/2018

  positive review  Polecam Garu - absolutnie fenomenalne podejscie do nauki. Skarb w Waszej szkolce!

  thumb Marta Zuk
  9/20/2018

  positive review  Mega instruktorzy, od zera do kitesurfera w kilka dni. Już nie mogę się doczekać kolejnych odwiedziń by dalej szlifować umiejętności. Petarda

  thumb Przemek Urban
  9/17/2018
 • positive review  Co tu dużo pisać .... Rewelacyjna szkółka z profesjonalnym podejściem instruktorów do kursantów, przy mega pozytywnym podejściu do życia :) Szczególne podziękowania dla najlepszego instruktora Szyszki!:)

  thumb Krzysztof Tadeusz
  8/26/2018

  positive review  Profesjonalna obsługa i najlepsi instruktorzy!!! Polecam gorąco i na pewno wrócę <3

  thumb Kasia Kęcka
  8/17/2018

  positive review  Moje oczekiwania zostały przerośnięte. Bardzo profesjonalna i miła ekipa. Polecam!

  thumb Adam Szymczak
  8/10/2018
 • 5 star review  Mega super instruktorzy, profesjonalne podejście (i cierpliwość:)) do osób, które z kite'm nigdy wczesniej nie miały nic wspólnego. Bardzo, bardzo polecam���

  thumb Kamila Pawelczyk
  7/17/2018

  5 star review  Obsługa nie tylko bardzo profesjonalna, zorganizowana, ale i mega miła. Super przyjazny klimat w bazie (a ta na wypasie!). Sprzęt górnopółkowy zarówno do szkolenia, do wypożyczenia i na testy... nawet zaawansowane modele freestylowe! Instruktorzy zaangażowani i proklienccy! Naprawdę super!

  thumb Anka Mska
  6/23/2018

  5 star review  Zdecydowanie najlepsze miejsce do nauki kite'a w Polsce! Cała ekipa ma rozbrajająco pozytywne podejście, atmosfera jest niepowtarzalna, chce się tam wracać. W każdej chwili miałam nie tylko ogromne poczucie bezpieczeństwa, ale też dużo frajdy ;-) No i dostałam niesamowite wsparcie na każdym etapie - także wtedy, gdy podejmowałam pierwsze próby na własnym sprzęcie, a więc wtedy, gdy bałam się najbardziej ;-) - mogłam na chłopaków liczyć w każdej chwili. Polecam!

  thumb Marta Jaskulska
  6/18/2018
 • 5 star review  What an incredible experience. The staff, the lessons, everything. Made me feel at ease about trying it! My coach, Emil, was seriously the best. Patience, experienced, and freakin hilarious. I have now become hooked to kiting!! Definitely will be back in a few weeks.

  thumb Krizia Gonzalez
  6/12/2018

  5 star review  Pokochalem to Miejsce I tych zakreconych ludzi :)

  thumb Tomasz Sobkowiak
  5/28/2018

  5 star review  Absolutny numer 1 szkółek kite’a na Półwyspie. Najlepsi z najlepszych w ogóle ��� Mega szybko nauczyłam się pływać, robić zwroty i pierwsze fiku miku na kajciku - dodam, że nie było to jedyne miejsce, w którym próbowałam, więc mam porównanie � Super instruktorzy - największe uściski dla Marcina oczywiście, bo to on mnie prawie wszystkiego nauczył � Miałam poczucie, że moje potrzeby nauki, zabawy na wodzie zawsze były na pierwszym miejscu - było bezpiecznie, wesoło, fantastycznie � � Sprzęt dobierany był nie tylko do warunków, ale też tak, aby robić szybko postępy. Cudowni ludzie w bazie, atmosfera a do tego wszystko zorganizowane profi, na tip top - szacuneczek Maciek � Dziękuję Ania za ogarnianie zapisów, telefony, update’y � Na pewno do zobaczenia �

  thumb Gosia Mazur
  5/21/2018
 • 5 star review  Najwyższy poziom!

  thumb Dorota Szulc
  5/16/2018

  5 star review  Najlepsi z najlepszych.

  thumb Piotr Porębski
  5/16/2018

  5 star review  Mega czad! Po każdym zejściu z wody marzysz już o kolejnym wejściu. Pełna profeska i luz sprawiają, że czas spędzony na spocie to istna sielanka. POZDRO!

  thumb Monika Sternau
  5/05/2018
 • 5 star review  Najnowszy sprzęcik �, najlepsze test days, najlepszy kemping�. Wszystko działa jak powinno. 10/10

  thumb Maciej Didowicz
  4/26/2018

  5 star review  Sklep, szkoła i wyjazdy na najwyższym poziomie!

  thumb Daras Kabsch
  2/05/2018

  5 star review  Dobrze, dobrze, bardzo dobrze a właściwie najlepiej :) Profesjonalna ekipa z mega zajawką.

  thumb Aga Ha
  2/05/2018
 • 5 star review  Gorąco polecam kurs "Od zera do kitesurfera" ! A baza jak i atmosfera świetna �

  thumb Marcin Kuciński
  9/21/2017

  5 star review  Dam 5* bo jestem w bazie klientów 🙂

  thumb Rafał Zomkowski
  9/02/2017

  5 star review  Mega, mega, mega! 12 godz plywania w 3.5 dni! Instruktorzy pierwsza klasa! (Dziękuję!!) Wracam w weekend :)

  thumb Karolina Malec
  8/15/2017
 • 5 star review  fajne te kabrinie :)

  thumb Tomasz Czerwiński
  8/14/2017

  5 star review  Fajna ekipa, instruktorzy na medal wielkie dzięki Michał "Bosu"� nauczyłeś mnie latać, Pietia który dołożył cegiełkę do osiągnięcia mojego sukcesu ! Dziewczyny które dzwoniąc motywowały mnie do umawiania się na zajęcia, Dorota i Marta dzięki� �Maciek który zawsze ogarniał prace wszystkich. Polecam było extra�

  thumb Mariusz Laskowski
  8/06/2017

  5 star review  Wspaniała atmosfera, przemili ludzie, instruktorzy z mega pozytywnym nastawieniem i cierpliwością dla opornych heheh (moimi byli : Kaczy, Dawid, Wojtek i Marcin- dziękuję) Polecam

  thumb Barbara Lubas
  8/06/2017
 • 5 star review  Polecam, profesjonalnie prowadzone zajęcia z Pająkiem

  thumb Dorota Grabiec
  7/13/2017

  5 star review  Szkoła Kite pl i kemping Chałupy6 są super. Cieszę się że po roku wróciłam tam znowu. Instruktorzy uczyli mnie z mega pozytywną energią od podstaw tak że w tym roku poleciałam z deską. Dziękuję chłopaki!!!

  thumb Ewa Bujkiewicz
  7/04/2017

  5 star review  Dobre miejsce na rozpoczęcie przygody z kitesurfingiem, genialne zajęcia i świetni instruktorzy! Z przyjemnością​ pojadę jeszcze raz :^)

  thumb Michał Błaszczyna
  7/01/2017

Kursy kitesurfingu

Kitesurfing wbrew pozorom to sport baaaardzo łatwy oraz bezpieczny, oczywiście pod warunkiem, że szkolenie prowadzą doświadczeni instruktorzy! Średnio po 10 godzinach zajęć kursant staje się samodzielnym kitesurferem. Nie musisz być dobry, żeby zacząć ale musisz zacząć, żeby być dobrym;)

Kursy windsurfing

Prowadzimy szkolenia windsurfingu na każdym poziomie zaawansowania, niezależnie od wieku. Do wyboru masz różne opcje począwszy od zajęć indywidualnych, po zajęcia w większych grupach. Nasi instruktorzy posiadają licencje VDWS lub PSW i są prawdziwymi pasjonatami windsurfingu! Wśród nich spora część to byli zawodnicy Sopockiego Klubu Żeglarskiego.

Obozy studenckie i młodzieżowe

Obozy to solidne szkolenie kitesurfingowe lub windsurfingowe z licencjonowanymi instrukotrami IKO, PZKite, VDWS na każdym poziomie zaawansowania w trybie 2 sesji dziennie – w tym także zajęcia freestyle z zawodnikami! Bogaty program zajęć dodatkowych: wakeboard, SUP, longboard, sztuczna fal, surfing oraz duża i funkcjonalna baza sprawi, że to będą Wasze wyjątkowe wakacje!

Sklep

Jeśli szukasz jakiegokolwiek sprzęt kitesurfingowego zapraszamy do naszego sklepu. Dla naszych stałych klientów mamy atrakcyjne rabaty i promocje. Nie znalazłeś tego co Ciebie interesuje? Napisz do nas, a na 100% znajdziemy rozwiązanie:)

Wyjazdy kitesurfingowe zagraniczne

Od samego początku istnienia naszej szkoły chcieliśmy wypełniać nasz czas kitesurfingiem także poza sezonem w Polsce. Pierwszy wyjazd zorganizowaliśmy już 2001 roku do Hurghady. Od tego czasu odwiedziliśmy dziesiątki miejsc, zorganizowaliśmy prawie 90 wyjazdów grupowych (od kameralnych kilkunasto osobowych po ponad 100 osób na wyjeździe). Naszym wieloletnim doświadczeniem na większości spotów na Świecie postanowiliśmy podzielić się z Wami i otworzyliśmy biuro podróży 360 Travel.

Wynajem przyczep kempingowych

W okresie maj-wrzesień oferujemy wynajem przyczep kempingowych na Kempingu Chałupy 6.
Wszystkie przyczepy mają przedsionki, podłogą drewnianą w przedsionkach, meble ogrodowe oraz prąd. Wyposażone są w lodówkę, czajnik bezprzewodowy, komplet sztućców i naczyń.

Kontakt

Mateusz Dudek mateusz@kite.pl +48 500 275 599
Sebastian Dudek sebastian@kite.pl +48 512 899 090

Kite.pl to miejsce dla pasjonatów Kitesurfing, kiteboarding oraz innych sportów wodnych podobnych do windsurfingu. Oferujemy kursy, szkolenia i lekcje indywidualne. Doradzimy jaki sprzęt kupić i jak trenować. W naszym sklepie i wypożyczalni sprzętu znajdziesz kompletne wyposażenie kitesufringu. Organizujemy także obozy młodzieżowe z solidnym szkoleniem kitesurfingowym lub windsurfingowym.