Kite pl
Slide background

Dlaczego Kite.pl?

● UCZYMY KITESURFINGU OD 17 LAT
● CO ROKU NOWY I TOPOWY SPRZĘT CABRINHA I NOBILE
● JESTEŚMY LICENCJONOWANĄ SZKOŁĄ
POLSKIEGO ZWIĄZKU KITEBOARDINGU
● PŁACISZ TYLKO ZA WYKORZYSTANY CZAS KURSU
● KURSY GRUPOWE MAX 2 - OSOBOWE
● ZNAJDUJEMY SIĘ NA NAJLEPSZYM KEMPINGU NA PŁW. HELSKI
● ATRAKCYJNE PROMOCJE
● MOŻLIWOŚĆ WYJAZDU Z NAMI W CIEKAWE MIEJSCA
PO SEZONIE

Slide background

Fuerteventura

Pro Camp
z Łukaszem Ceranem

● 25.03 - 01.04.2019
● 08.04 - 15.04.2019
● 25.03 - 08.04.2019

Slide background

Egipt / El Gouna

KITESURFING / WAKE / SAFARI

MAJ 2019

OD 2398 PLN

Slide background

Rajski Mauritius

● Potężna i płytka laguna
● Wave na każdym poziomie
● Pro Camp z Łukaszem Ceranem
● Super hotel przy spocie
● All Inclusive
● 8 lub 12 dni pływania

Od 7490 PLN

Slide background

BRAZYLIA KITE & CHILL

Z OPCJĄ PRO CAMP

● LAGUNY Z PŁASKĄ WODĄ
● DOWNWINDY, FALE, PRZYGODA
● 11 DNI PŁYWANIA

!!!SUPER CENA!!!

5990 PLN

Slide background

Wyprzedaż

sprzętu używanego

● Latawce Cabrinha,
Eleveight, Duotone
● Deski Nobile

2018

Slide background

SKLEP KITE.PL

● LATAWCE, DESKI, TRAPEZY
● PIANKI, AKCESORIA I INNE
● RÓŻNE MARKI

SUPER RABATY

Slide background

NAJLEPSZE OFERTY
FIRST I LAST MINUTE

ZNIŻKI W BAZACH KITE&WIND
NA CAŁYM ŚWIECIE

ZANZIZBAR, FUERTEVENTURA, EGIPT
RODOS, BRAZYLIA, MEKSYK, KUBA
CABO VERDE, WIETNAM, SRI LANKA
SARDYNIA, SYCYLIA

Co nas wyróżnia

Witamy w szkole i sklepie KITE.pl!

Nasza szkoła w branży sportów wodnych istnieje już ponad 17 lat, będąc pierwszą w Polsce szkołą specjalizującą się w kitesurfingu. W roku 2011 wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, poszerzyliśmy ofertę także o szkolenia windsurfingowe. Spośród innych szkół wyróżniamy się długą tradycją i ogromnym doświadczeniem. Działając jako pierwsza szkoła ukierunkowana pod kątem kitesurfingu, zyskaliśmy powszechną opinię eksperta w tej dziedzinie.

Siedziba szkoły w sezonie letnim znajduje się w miejscowości Chałupy na Półwyspie Helskim nad Zatoką Pucką. Miejsce to nie ma sobie lepszych w Europie do uprawiania kitesurfingu i windsurfingu. Płytka i klarowna woda na całej powierzchni akwenu, brak naturalnych przeszkód i zafalowania, szeroka i piaszczysta plaża powodują, że nauka pływania, a także doskonalenie techniki, są bardzo bezpieczne i stosunkowo łatwe.

Kemping Chałupy 6, na którym zlokalizowana jest szkoła to największy, a jednocześnie jeden z bardziej rozpoznawalnych i komfortowych kempingów na Półwyspie Helskim. Posiada bogatą infrastrukturę pod kątem uprawiania sportów wodnych.

Od sezonu 2016 zapraszamy do zupełnie nowej, przestronnej i komfortowej bazy szkoły, która leży nad samym brzegiem wody i posiada zadaszony taras, zapewniający możliwość odpoczynku w każdych warunkach pogodowych.

baza2016

Oprócz szkoleń indywidualnych organizujemy również obozy młodzieżowe i studenckie z nauką kite i windsurfingu i bogatym programem zajęć dodatkowych.

W dni bezwietrzne oferujemy profesjonalny wakeboarding za motorówką z wieżą bądź wake freestyle za wyciągarką, ponadto narty wodne, pneumatyczne zabawki za motorówką, SUP, trick board, skimboard i inne.

Poza sezonem letnim zapraszamy do znakomitych spotów kitesurfingowych, na egzotyczne wyjazdy zagraniczne. Nasze biuro podróży 360 TRAVEL organizuje zarówno wyjazdy grupowe jak i indywidualne.

 

Naszą misją jest nauczanie sportów wodnych w niezwykłej surferskiej atmosferze, na najwyższym światowym poziomie, poszerzanie świadomości klientów o inne dyscypliny, a także zapewnienie komfortowego miejsca spotkań aktywnych sportowców.

Do tej pory zaufało nam wiele firm i instytucji, współpracowaliśmy m.in. z: Intel, HBO, Radio Zet, S.C. Johnson, Red Bull, Simplus, Lukas Bank, Kompanią Piwowarską, Verax Systems, Porsche, Yawal, Geze, SID Group.

Media o nas: „Wiadomości” TVP 1, „Polska Ekstremalna” iTVN, Superstacja.tv, Radio Czwórka, Shape, CKM, Auto Świat, Money.pl, NaTemat.pl, Gadzinowski.pl, kiteforum.pl, sieplywa.pl i inne portale branżowe.

Kursy kitesurfingu

Kitesurfing wbrew pozorom to sport baaaardzo łatwy oraz bezpieczny, oczywiście pod warunkiem, że szkolenie prowadzą doświadczeni instruktorzy! Średnio po 10 godzinach zajęć kursant staje się samodzielnym kitesurferem. Nie musisz być dobry, żeby zacząć ale musisz zacząć, żeby być dobrym;)

Kursy windsurfing

Prowadzimy szkolenia windsurfingu na każdym poziomie zaawansowania, niezależnie od wieku. Do wyboru masz różne opcje począwszy od zajęć indywidualnych, po zajęcia w większych grupach. Nasi instruktorzy posiadają licencje VDWS i są prawdziwymi pasjonatami windsurfingu!

Obozy studenckie i młodzieżowe

Obozy to solidne szkolenie kitesurfingowe lub windsurfingowe z licencjonowanymi instrukotrami IKO, PZKite, VDWS na każdym poziomie zaawansowania w trybie 2 sesji dziennie – w tym także zajęcia freestyle z zawodnikami! Bogaty program zajęć dodatkowych: wakebaord, SUP, longboard, sztuczna fal, surfing oraz nowa, duża i funkcjonalna baza sprawi, że to będą Wasze wyjątkowe wakacje!

Sklep

Jeśli szukasz jakiegokolwiek sprzęt kitesurfingowego zapraszamy do naszego sklepu. Dla naszych stałych klientów mamy atrakcyjne rabaty i promocje. Nie znalazłeś tego co Ciebie interesuje? Napisz do nas, a na 100% znajdziemy rozwiązanie:)

Wyjazdy kitesurfingowe zagraniczne

Od samego początku istnienia naszej szkoły chcieliśmy wypełniać nasz czas kitesurfingiem także poza sezonem w Polsce. Pierwszy wyjazd zorganizowaliśmy już 2001 roku do Hurghady. Od tego czasu odwiedziliśmy dziesiątki miejsc, zorganizowaliśmy około 70 wyjazdów grupowych (od kameralnych kilkunasto osobowych po ponad 100 osób na wyjeździe). Naszym wieloletnim doświadczeniem na większości spotów na Świecie postanowiliśmy podzielić się z Wami i otworzyliśmy biuro podróży 360 Travel.

Kontakt

Mateusz Dudek mateusz@kite.pl +48 500 275 599
Sebastian Dudek sebastian@kite.pl +48 512 899 090

Kite.pl to miejsce dla pasjonatów Kitesurfing, kiteboarding oraz innych sportów wodnych podobnych do windsurfingu. Oferujemy kursy, szkolenia i lekcje indywidualne. Doradzimy jaki sprzęt kupić i jak trenować. W naszym sklepie i wypożyczalni sprzętu znajdziesz kompletne wyposażenie kitesufringu. Organizujemy także obozy młodzieżowe z solidnym szkoleniem kitesurfingowym lub windsurfingowym.