Kite pl

Dlaczego Kite.pl?

● UCZYMY KITESURFINGU OD 18 LAT
● CO ROKU NOWY I TOPOWY SPRZĘT CABRINHA I NOBILE
● JESTEŚMY LICENCJONOWANĄ SZKOŁĄ
POLSKIEGO ZWIĄZKU KITEBOARDINGU
● PŁACISZ TYLKO ZA WYKORZYSTANY CZAS KURSU
● KURSY GRUPOWE MAX 2 - OSOBOWE
● ZNAJDUJEMY SIĘ NA NAJLEPSZYM KEMPINGU NA PŁW. HELSKI
● ATRAKCYJNE PROMOCJE
● MOŻLIWOŚĆ WYJAZDU Z NAMI W CIEKAWE MIEJSCA
PO SEZONIE

● Latawce Cabrinha,
Eleveight, Duotone
● Deski Nobile

Wyprzedaż
sprzętu używanego
2019

Wyprzedaż
sprzętu używanego
2019

PAK NAM PRAM / TAJLANDIA

MARZEC 2020

MAJ 2019
Egipt / El Gouna
KITESURFING / WAKE / SAFARI
OD 2398 PLN

OD 5890 PLN

SKLEP KITE.PL

SKLEP KITE.PL

● LATAWCE, DESKI, TRAPEZY
● PIANKI, AKCESORIA I INNE
● RÓŻNE MARKI

SUPER RABATY

KITE&WIND
ZAJAWKOWE OBOZY

DLA MŁODZIEŻY I STUDENTÓW

KITE&WIND
ZAJAWKOWE OBOZY
DLA MŁODZIEŻY I STUDENTÓW

● BOGATY PROGRAM DODATKOWY
● OPCJA PRO CAMP Z ŁUKASZEM CERANEM
● WAKEBOARD, SURFING, LONGBOARD, SUP
I INNE

NAJLEPSZE OFERTY
FIRST I LAST MINUTE

NAJLEPSZE OFERTY
FIRST I LAST MINUTE

ZNIŻKI W BAZACH KITE&WIND
NA CAŁYM ŚWIECIE

ZANZIZBAR, FUERTEVENTURA, EGIPT
RODOS, BRAZYLIA, MEKSYK, KUBA
CABO VERDE, WIETNAM, SRI LANKA
SARDYNIA, SYCYLIA

Szkoła kitesurfingu

Szkoła kitesurfingu Kite.pl i windsurfingu Windszkola.pl oferują różne formy kursów na każdym poziomie zaawansowania – od pierwszych kroków, przez doskonalenie techniki, po naukę skomplikowanych ewolucji z zawodnikami. Organizujemy również obozy kitesurfingowe i windsurfingowe młodzieżowe i studenckie. Nasza kadra instruktorska to osoby ambitne i zaangażowane, a przede wszystkim doświadczone i posiadające uprawnienia do nauczania kitesurfingu i windsurfingu. Wszyscy Instruktorzy KITE.PL i WINDSZKOLA.PL posiadają międzynarodową licencję International Kiteboarding Organization, Polskiego Związku Kiteboardingu, VDWS lub Polskiego Stowarzyszenia Windsyrfingu. Dodatkowo jesteśmy licencjonowaną szkołą PZKITE potwierdzając tym samym najwyższy poziom szkoleń i bezpieczeństwa.

Kursy kitesurfingu prowadzimy według międzynarodowych standardów International Kiteboarding Organization, Polskiego Związku Kiteboardingu. Po skończonym szkoleniu kursant otrzymuje za darmo MIĘDZYNARODOWE CERTYFIKATY IKO I PZKITE określające zdobyte umiejętności. W Kite.pl od zawsze przykładamy ogromną wagę do jakości szkoleń, starannie wybierając instruktorów, organizując wewnętrzne spotkania, wymieniając się spostrzeżeniami. W większości szkół znajdziecie Państwo podział kursów na 3 poziomy. Jest to od lat zakorzeniony, stary system szkolenia, który w swoim programie ma pewne minusy. Z tego też powodu w naszej ofercie znajdziecie Państwo podział kursów na 4 poziomy wg aktualnych międzynarodowych standardów IKO i PZKITEPo skończonym kursie kursant otrzymuje za darmo MIĘDZYNARODOWE CERTYFIKATY  IKO I PZKITE określające zdobyte umiejętności.

Wiele szkół prowadzi kursy kitesurfingu grupowe w 3 – osoby, u nas zawsze  są to maksymalnie 2 osoby  lub indywidualnie w przypadku wyboru takiej formy szkolenia. W odróżnieniu do innych szkół u nas płacą Państwo tylko za wykorzystany czas kursu. W przypadku ukończenia szkolenia wcześniej niż było to przewidziane – zwracamy nadpłatę. Jako jedna z nielicznych szkół podczas zajęć wykorzystujemy łączność radiową z kursantem (dla osób chętnych, od poziomu startów z deską). 

Od sezonu 2019 jesteśmy pierwszą multibrandową szkołą kitesurfingu w Polsce, posiadającą na wyposażeniu topowy sprzęt takich marek jak  Cabrinha, Core, Duotone i Nobile.  Dzięki temu macie możliwość spróbowania różnych modeli, poczucia różnicy czy też przetestowania sprzętu przed zakupem.

Działając na rynku od 18 lat i będąc jedną z pierwszych szkół kitesurfingu w Polsce zdobyliśmy ogromne doświadczenie i zyskaliśmy miano ekspertów w dziedzinie kitesurfingu.

Kursy windsurfingu prowadzimy według standardów VDWS. W naszej szkole windsurfingu uczymy dorosłych i dzieci, w tym te najmłodsze od 4-5 roku życia. Na wyposażeniu naszej szkoły jest kilkadziesiąt żagli i desek. Nasi instruktorzy to prawdziwi pasjonaci tego sportu. Wśród nich spora część to byli zawodnicy Sopockiego Klubu Żeglarskiego.

Film o naszej szkole:

MIEJSCE:

Nasza stacjonarna szkoła kitesurfingu i windsurfingu mieści się na Półwyspie Helskim na pierwszorzędnym kempingu Chałupy 6 i jednocześnie jednym z bardziej rozpoznawalnych i komfortowych. Znajduję się tu wszystko począwszy od sanitariatów w wysokim standardzie, sklepu spożywczego, warzywniaka, restauracji, surf shopu, boiska, po pralnie, bankomat i na automacie do lodów kończąc. Posiada bogatą infrastrukturę pod kątem uprawiania sportów wodnych.

Od sezonu 2016 zapraszamy do zupełnie nowej, przestronnej i komfortowej bazy szkoły, która leży nad samym brzegiem wody i posiada zadaszony taras, zapewniający możliwość odpoczynku w każdych warunkach pogodowych.

Zobacz film prezentujący kemping:

TERMINY:

Niezmiennie od 18 lat otwieramy bazę na długi weekend majowy (w sezonie  2019 od 27.04) kończymy pod koniec września. Przed i po sezonie wyjeżdżamy w różne ciekawe zakątki świata w grupie kilkunastu do kilkudziesięciu osób. Sprawdź nasze wyjazdy!

Terminy obozów kitesurfingowych i windsurfingowych, młodzieżowych i studenckich można sprawdzić tutaj:

ZAKWATEROWANIE:

Macie Państwo kilka możliwości:

1. Wynajem u nas przyczepy kempingowej na kempingu Chałupy 6.

2. Kwatery, pensjonaty, hotele. Najlepiej wybrać zakwaterowanie w Chałupach wtedy jesteście Państwo w odległości krótkiego spaceru 5-15min od naszego miejsca. Dalsze miejscowości, ale równie blisko (5-15min jazdy autem) to Władysławowo, Kuźnia i Jastarnia. Ze wszystkich tych miejscowości można dojechać również pociągiem do Chałup. Stacja PKP Chałupy znajduje się visa vi Kempingu Chałupy 6, na którym się znajdujemy.

3. Pole namiotowe.

4.  W ramach naszej promocji w maju, czerwcu i wrześniu na czas kursu nocleg w przyczepach kempingowych jest gratis! Szczegóły proszę pytać mailowo lub telefonicznie.

PROMOCJE!

1. Wybierz termin kursu w KITE.PL z wyprzedzeniem i odbierz 10% zniżki!
2. Na kursy w miesiącach maj, czerwiec i wrzesień otrzymasz dodatkowe 10% zniżki!
3. W maju, czerwcu (do 22.06) i wrześniu na czas kursu nocleg gratis!

*wszystkie promocje łączą się

REZERWACJA

Wystarczy, że wypełnisz nasz formularz zgłoszeniowy online, a zwrotnie otrzymasz wiadomość potwierdzającą Twoją rezerwacje oraz danymi do wpłaty zaliczki.

F.A.Q.

Najczęściej zadawane pytania!

 

RODZAJE KURSÓW KITESURFINGOWYCH:

KURS IKO / PZKITE I „KITE STARTER”
Od tego kursu należy zacząć przygodę z kitesurfingiem – dowiedz się więcej

KURS IKO / PZKITE I+II+II „JUŻ PŁYWAM”
Wystarczy tylko 10h, aby z osoby zupełnie początkującej stać się tzw. samodzielnym kitesurferem – dowiedz się więcej

KURS IKO / PZKITE I+II+III „OD ZERA DO KITESURFERA” 
To najpełniejszy kurs w naszej ofercie – dowiedz się więcej

KURS IKO / PZKITE IV

Kurs IKO / PZKITE 4 przeznaczony jest dla osób samodzielnie i swobodnie już pływających. Podczas tego szkolenia będziesz uczył się zaawansowanych elementów takich jak podstawowy skos czy pływanie na switch – dowiedz się więcej

„GO PRO” WARSZTATY FREESTYLE
Pływasz już swobodnie, trzymasz wysokość i robisz zwroty? – dowiedz się więcej

 

WYPOŻYCZALNIA:

Wypożyczenie sprzętu umożliwiamy osobom posiadającym umiejętności minimum na poziomie IKO / PZKITE 2.

Wypożyczanie pozwala na ciągłą zmianę modeli i rozmiarów kite i desek w zależności od potrzeb, zmiany warunków wiatrowych i upodobań.

Dopuszczamy możliwość indywidualnego skalkulowania wypożyczenia sprzętu zależnie od ilości dni, rodzaju sprzętu i Twoich potrzeb!

W wypożyczalni posiadamy sprzęt Cabrinha, Duotone, Core i Nobile 2019, których jesteśmy największym Centrum Testowym w Polsce!

Latawiec + deska / 70zł godzina / 210zł cały dzień

Latawiec / 60zł godzina / 180zł cały dzień

Deska / 20zł godzina / 60zł cały dzień

Pianka / 10zł godzina  / 30 zł cały dzień

Trapez  / 5zł godzina / 30zł cały dzień

* kursanci, którzy odbyli szkolenie w naszej szkole otrzymują rabat 15%

**przy dłuższych terminach wypożyczeń udzielamy indywidualnych rabatów

 

RODZAJE SZKOLEŃ WINDSURFINGOWYCH:

LEKCJE INDYWIDUALNE NA KAŻDYM POZIOMIE ZAAWANSOWANIA

Lekcja indywidualna to zajęcia sam na sam z instruktorem. Jest to najefektywniejsza i najszybsza metoda szkoleniowa. Poziom zajęć jest dopasowany do Twoich umiejętności, więc ta forma szkolenia jest dobra dla wszystkich – dowiedz się więcej.

LEKCJE KAMERALNE NA KAŻDYM POZIOMIE ZAAWANSOWANIA

Lekcje kameralne są świetnym wyborem dla osób chcących uczyć się w gronie znajomych czy rodziny.Każdy z kursantów korzysta ze swojego zestawu sprzętu. Do Waszej dyspozycji jest jeden instruktor który dzieli swoją uwagę pomiędzy wszystkich kursantów – dowiedz się więcej. 

KURSY WEEKENDOWE – 5H + 3H

Kurs weekendowy jest świetną propozycją dla tych którzy chcą intensywnie wykorzystać weekend nad zatoką pucką! Kurs ten trwa dwa dni: sobota i niedziela (w przypadku zebranie grupy minimum 5 osób, możliwe zajęcia w inne dni tygodnia) – dowiedz się więcej

KURSY TYGODNIOWE – 10H + 4H

Początek kursu w każdy poniedziałek wakacji, a koniec w piątek danego tygodnia – dowiedz się więcej 

 

OBOZY MŁODZIEŻOWE I STUDENCKIE:

– solidne szkolenie kitesurfingowe lub windsurfingowe z licencjonowanymi instrukotrami IKO, PZKite, VDWS na każdym poziomie zaawansowania w trybie 2 sesji dziennie – w tym także zajęcia freestyle z zawodnikami!

– zajęcia dodatkowe na wodzie: wakeboard za motorówką, na profesjonalnym wyciągu oraz za wyciągarką, a także surfing, skimboard, SUP

– sportowe atrakcje dodatkowe poza wodą: sztuczna fala, longboard, slackline,  trickboard, wyprawa do parku linowego, rowery, gry i zabawy plażowe, gry terenowe, siatkówka/piłka nożna/koszykówka/tenis na multisportowym boisku mieszczącym się na naszym kempingu

– strefa chilloutu: beach grill, beach party, piłkarzyki, projekcje filmów, play station

– Organizator obozów „Olga Dudek Edukacja Sportowa” wpisany jest do Rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych Marszałka Województwa Wielkopolskiego pod nr 770.

Dowiedz się więcej na temat organizowanych przez nas obozów!

Zobacz film z naszych obozów młodzieżowych i studenckich:

 

IMPREZY FIRMOWE

Poza klasycznymi szkoleniami kitesurfingowymi i windsurfingowymi organizujemy też imprezy firmowe/integracyjne. Z naszych usług korzystały m.in takie firmy jak : Geze, HBO, Intel, Porsche, Radio ZET, SC Johnson, Verax Systems, Yawal. Więcej informacji znajdziecie Państwo w dziale Incentive.

OPINIE

 • positive review  Super!!! Dzięki wielkie za kurs!!! Polecam wszystkim, super szkółka i instruktor Filip!! 😀👌🏾

  thumb Kasia Maczak
  01.05.2019

  positive review  super profesjonalna obsługa i szybki kontakt :) polecam z całego serca :) na pewno nie ostatni raz korzystam z sklepu :)

  thumb Sylwia Ratoń
  18.02.2019

  positive review  Super fachowa obsługa klienta, polecam serdecznie. ;)

  thumb Paulina Fijał
  09.01.2019
 • positive review  Polecam zakupy w sklepie kite.pl, doradztwo, logistyka super. Pierwszy latawiec milion pytań,dali radę. No i oczywiście można liczyć na rabacik 😋

  thumb Adam Duraj
  15.11.2018

  positive review  Polecam Garu - absolutnie fenomenalne podejscie do nauki. Skarb w Waszej szkolce!

  thumb Marta Zuk
  20.09.2018

  positive review  Mega instruktorzy, od zera do kitesurfera w kilka dni. Już nie mogę się doczekać kolejnych odwiedziń by dalej szlifować umiejętności. Petarda

  thumb Przemek Urban
  17.09.2018
 • positive review  Co tu dużo pisać .... Rewelacyjna szkółka z profesjonalnym podejściem instruktorów do kursantów, przy mega pozytywnym podejściu do życia :) Szczególne podziękowania dla najlepszego instruktora Szyszki!:)

  thumb Krzysztof Tadeusz
  26.08.2018

  positive review  Profesjonalna obsługa i najlepsi instruktorzy!!! Polecam gorąco i na pewno wrócę <3

  thumb Kasia Kęcka
  17.08.2018

  positive review  Moje oczekiwania zostały przerośnięte. Bardzo profesjonalna i miła ekipa. Polecam!

  thumb Adam Szymczak
  10.08.2018
 • 5 star review  Mega super instruktorzy, profesjonalne podejście (i cierpliwość:)) do osób, które z kite'm nigdy wczesniej nie miały nic wspólnego. Bardzo, bardzo polecam���

  thumb Kamila Pawelczyk
  17.07.2018

  5 star review  Obsługa nie tylko bardzo profesjonalna, zorganizowana, ale i mega miła. Super przyjazny klimat w bazie (a ta na wypasie!). Sprzęt górnopółkowy zarówno do szkolenia, do wypożyczenia i na testy... nawet zaawansowane modele freestylowe! Instruktorzy zaangażowani i proklienccy! Naprawdę super!

  thumb Anka Mska
  23.06.2018

  5 star review  Zdecydowanie najlepsze miejsce do nauki kite'a w Polsce! Cała ekipa ma rozbrajająco pozytywne podejście, atmosfera jest niepowtarzalna, chce się tam wracać. W każdej chwili miałam nie tylko ogromne poczucie bezpieczeństwa, ale też dużo frajdy ;-) No i dostałam niesamowite wsparcie na każdym etapie - także wtedy, gdy podejmowałam pierwsze próby na własnym sprzęcie, a więc wtedy, gdy bałam się najbardziej ;-) - mogłam na chłopaków liczyć w każdej chwili. Polecam!

  thumb Marta Jaskulska
  18.06.2018
 • 5 star review  What an incredible experience. The staff, the lessons, everything. Made me feel at ease about trying it! My coach, Emil, was seriously the best. Patience, experienced, and freakin hilarious. I have now become hooked to kiting!! Definitely will be back in a few weeks.

  thumb Krizia Gonzalez
  12.06.2018

  5 star review  Pokochalem to Miejsce I tych zakreconych ludzi :)

  thumb Tomasz Sobkowiak
  28.05.2018

  5 star review  Absolutny numer 1 szkółek kite’a na Półwyspie. Najlepsi z najlepszych w ogóle ��� Mega szybko nauczyłam się pływać, robić zwroty i pierwsze fiku miku na kajciku - dodam, że nie było to jedyne miejsce, w którym próbowałam, więc mam porównanie � Super instruktorzy - największe uściski dla Marcina oczywiście, bo to on mnie prawie wszystkiego nauczył � Miałam poczucie, że moje potrzeby nauki, zabawy na wodzie zawsze były na pierwszym miejscu - było bezpiecznie, wesoło, fantastycznie � � Sprzęt dobierany był nie tylko do warunków, ale też tak, aby robić szybko postępy. Cudowni ludzie w bazie, atmosfera a do tego wszystko zorganizowane profi, na tip top - szacuneczek Maciek � Dziękuję Ania za ogarnianie zapisów, telefony, update’y � Na pewno do zobaczenia �

  thumb Gosia Mazur
  21.05.2018
 • 5 star review  Najwyższy poziom!

  thumb Dorota Szulc
  16.05.2018

  5 star review  Najlepsi z najlepszych.

  thumb Piotr Porębski
  16.05.2018

  5 star review  Mega czad! Po każdym zejściu z wody marzysz już o kolejnym wejściu. Pełna profeska i luz sprawiają, że czas spędzony na spocie to istna sielanka. POZDRO!

  thumb Monika Sternau
  05.05.2018
 • 5 star review  Najnowszy sprzęcik �, najlepsze test days, najlepszy kemping�. Wszystko działa jak powinno. 10/10

  thumb Maciej Didowicz
  26.04.2018

  5 star review  Sklep, szkoła i wyjazdy na najwyższym poziomie!

  thumb Daras Kabsch
  05.02.2018

  5 star review  Dobrze, dobrze, bardzo dobrze a właściwie najlepiej :) Profesjonalna ekipa z mega zajawką.

  thumb Aga Ha
  05.02.2018
 • 5 star review  Gorąco polecam kurs "Od zera do kitesurfera" ! A baza jak i atmosfera świetna �

  thumb Marcin Kuciński
  21.09.2017

  5 star review  Dam 5* bo jestem w bazie klientów 🙂

  thumb Rafał Zomkowski
  02.09.2017

  5 star review  Mega, mega, mega! 12 godz plywania w 3.5 dni! Instruktorzy pierwsza klasa! (Dziękuję!!) Wracam w weekend :)

  thumb Karolina Malec
  15.08.2017
 • 5 star review  fajne te kabrinie :)

  thumb Tomasz Czerwiński
  14.08.2017

  5 star review  Fajna ekipa, instruktorzy na medal wielkie dzięki Michał "Bosu"� nauczyłeś mnie latać, Pietia który dołożył cegiełkę do osiągnięcia mojego sukcesu ! Dziewczyny które dzwoniąc motywowały mnie do umawiania się na zajęcia, Dorota i Marta dzięki� �Maciek który zawsze ogarniał prace wszystkich. Polecam było extra�

  thumb Mariusz Laskowski
  06.08.2017

  5 star review  Wspaniała atmosfera, przemili ludzie, instruktorzy z mega pozytywnym nastawieniem i cierpliwością dla opornych heheh (moimi byli : Kaczy, Dawid, Wojtek i Marcin- dziękuję) Polecam

  thumb Barbara Lubas
  06.08.2017
 • 5 star review  Polecam, profesjonalnie prowadzone zajęcia z Pająkiem

  thumb Dorota Grabiec
  13.07.2017

  5 star review  Szkoła Kite pl i kemping Chałupy6 są super. Cieszę się że po roku wróciłam tam znowu. Instruktorzy uczyli mnie z mega pozytywną energią od podstaw tak że w tym roku poleciałam z deską. Dziękuję chłopaki!!!

  thumb Ewa Bujkiewicz
  04.07.2017

  5 star review  Dobre miejsce na rozpoczęcie przygody z kitesurfingiem, genialne zajęcia i świetni instruktorzy! Z przyjemnością​ pojadę jeszcze raz :^)

  thumb Michał Błaszczyna
  01.07.2017

Kursy kitesurfingu

Kitesurfing wbrew pozorom to sport baaaardzo łatwy oraz bezpieczny, oczywiście pod warunkiem, że szkolenie prowadzą doświadczeni instruktorzy! Średnio po 10 godzinach zajęć kursant staje się samodzielnym kitesurferem. Nie musisz być dobry, żeby zacząć ale musisz zacząć, żeby być dobrym;)

Kursy windsurfing

Prowadzimy szkolenia windsurfingu na każdym poziomie zaawansowania, niezależnie od wieku. Do wyboru masz różne opcje począwszy od zajęć indywidualnych, po zajęcia w większych grupach. Nasi instruktorzy posiadają licencje VDWS lub PSW i są prawdziwymi pasjonatami windsurfingu! Wśród nich spora część to byli zawodnicy Sopockiego Klubu Żeglarskiego.

Obozy studenckie i młodzieżowe

Obozy to solidne szkolenie kitesurfingowe lub windsurfingowe z licencjonowanymi instrukotrami IKO, PZKite, VDWS na każdym poziomie zaawansowania w trybie 2 sesji dziennie – w tym także zajęcia freestyle z zawodnikami! Bogaty program zajęć dodatkowych: wakeboard, SUP, longboard, sztuczna fal, surfing oraz duża i funkcjonalna baza sprawi, że to będą Wasze wyjątkowe wakacje!

Sklep

Jeśli szukasz jakiegokolwiek sprzęt kitesurfingowego zapraszamy do naszego sklepu. Dla naszych stałych klientów mamy atrakcyjne rabaty i promocje. Nie znalazłeś tego co Ciebie interesuje? Napisz do nas, a na 100% znajdziemy rozwiązanie:)

Wyjazdy kitesurfingowe zagraniczne

Od samego początku istnienia naszej szkoły chcieliśmy wypełniać nasz czas kitesurfingiem także poza sezonem w Polsce. Pierwszy wyjazd zorganizowaliśmy już 2001 roku do Hurghady. Od tego czasu odwiedziliśmy dziesiątki miejsc, zorganizowaliśmy prawie 90 wyjazdów grupowych (od kameralnych kilkunasto osobowych po ponad 100 osób na wyjeździe). Naszym wieloletnim doświadczeniem na większości spotów na Świecie postanowiliśmy podzielić się z Wami i otworzyliśmy biuro podróży 360 Travel.

Wynajem przyczep kempingowych

W okresie maj-wrzesień oferujemy wynajem przyczep kempingowych na Kempingu Chałupy 6.
Wszystkie przyczepy mają przedsionki, podłogą drewnianą w przedsionkach, meble ogrodowe oraz prąd. Wyposażone są w lodówkę, czajnik bezprzewodowy, komplet sztućców i naczyń.

Kontakt

Mateusz Dudek mateusz@kite.pl +48 500 275 599
Sebastian Dudek sebastian@kite.pl +48 512 899 090

Kite.pl to miejsce dla pasjonatów Kitesurfing, kiteboarding oraz innych sportów wodnych podobnych do windsurfingu. Oferujemy kursy, szkolenia i lekcje indywidualne. Doradzimy jaki sprzęt kupić i jak trenować. W naszym sklepie i wypożyczalni sprzętu znajdziesz kompletne wyposażenie kitesufringu. Organizujemy także obozy młodzieżowe z solidnym szkoleniem kitesurfingowym lub windsurfingowym.