Kite pl
Slide background

Dlaczego Kite.pl?

● UCZYMY KITESURFINGU OD 17 LAT
● CO ROKU NOWY I TOPOWY SPRZĘT CABRINHA I NOBILE
● JESTEŚMY LICENCJONOWANĄ SZKOŁĄ
POLSKIEGO ZWIĄZKU KITEBOARDINGU
● PŁACISZ TYLKO ZA WYKORZYSTANY CZAS KURSU
● KURSY GRUPOWE MAX 2 - OSOBOWE
● ZNAJDUJEMY SIĘ NA NAJLEPSZYM KEMPINGU NA PŁW. HELSKI
● ATRAKCYJNE PROMOCJE
● MOŻLIWOŚĆ WYJAZDU Z NAMI W CIEKAWE MIEJSCA
PO SEZONIE

Slide background

Wyprzedaż

sprzętu używanego

● Latawce Cabrinha,
Eleveight, Duotone
● Deski Nobile

2018

Slide background

Sri Lanka
Kalpitiya

● Ogromna zatoka z płytką wodą
● Dziewicze miejsce
● Klimatyczny hotel
● Pyszne wyżywienie w cenie
● Opcja Pro Camp z Łukaszem Ceranem

Od 5690zł!

16-27.01.2019

NOWY KIERUNEK!

KUBA / CAYO GUILLERMO

● Bezpośredni lot z Warszawy
● Hotel All Inclusive przy spocie
● Opcja Pro Camp z Łukaszem Ceranem

23.02-06.03.2019

Od 5799zł!

Slide background

Fuerteventura

Pro Camp
z Łukaszem Ceranem

● 25.03 - 01.04.2019
● 08.04 - 15.04.2019
● 25.03 - 08.04.2019

Slide background

SKLEP KITE.PL

● LATAWCE, DESKI, TRAPEZY
● PIANKI, AKCESORIA I INNE
● RÓŻNE MARKI

SUPER RABATY

Slide background

NAJLEPSZE OFERTY
FIRST I LAST MINUTE

ZNIŻKI W BAZACH KITE&WIND
NA CAŁYM ŚWIECIE

ZANZIZBAR, FUERTEVENTURA, EGIPT
RODOS, BRAZYLIA, MEKSYK, KUBA
CABO VERDE, WIETNAM, SRI LANKA
SARDYNIA, SYCYLIA

Obozy młodzieżowe KITE & WIND 2019

Terminy

22.06-29.06.2019 – PROMOCYJNA CENA! OBÓZ WIND 1399ZŁ / OBÓZ KITE&WIND 1499ZŁ 
29.06-06.07.2019 

06.07-13.07.2019 
13.07-20.07.2019 
20.07-27.07.2019 
27.07-03.08.2019 
03.08-10.08.2019 
10.08-17.08.2019 

17.08 – 24.08.2019 

24.08 – 31.08.2019 -PROMOCYJNA CENA! OBÓZ WIND 1399ZŁ / OBÓZ KITE&WIND 1499ZŁ
– są miejsca

Cena

obóz kite&wind

1699zł / tydzień

obóz windsurfingowy

1599zł / tydzień

Zniżki:

FIRST MINUTE: 100zł za rezerwacje do 15.03.2019

– dla rodzeństwa na obozie: 50zł/os

– dla stałych klientów: 100zł

– przy rezerwacji dwóch tygodni: 100zł

*maksymalna zniżka wynosi 200zł

Cena zawiera

– program obozu: intensywne szkolenie na każdym poziomie zaawansowania kitesurfingowe i windsurfingowe, alternatywne zajęcia w razie złej pogody, wykłady, zajęcia wieczorne

– kompletny sprzęt podczas zajęć (latawce, żagle, deski, trapezy, kamizelki, kaski)

– nocleg w namiocie na terenie obozowiska wraz ze wszystkimi opłatami kempingowymi

– pełne wyżywienie wg planu obozu: śniadania, obiady, kolacje

– całodobową opieka kadry pedagogicznej

– ubezpieczenie NNW

Cena nie zawiera

– kosztów dojazdu i powrotu z obozu

– ewentualnej dopłaty do zakwaterowania w przyczepie kempingowej 100zł/tydzień

– ubezpieczenia od rezygnacji – 3% ceny obozu

– wypożyczenia pianki 50zł/tydzień

KONTAKT

mateusz@kite.pl

tel. 500 275 599

Zanim przeczytasz ofertę obejrzyj film z obozów w naszej szkole 🙂

 

Obozy młodzieżowe kite & wind w KITE.PL to:

solidne szkolenie kitesurfingowe lub windsurfingowe z licencjonowanymi instrukotrami IKO, PZKite, VDWS na każdym poziomie zaawansowania w trybie 2 sesji dziennie – w tym także zajęcia freestyle z zawodnikami!,

zajęcia dodatkowe na wodzie – wakeboard za motorówką, na profesjonalnym wyciągu, a także surfing, skimboard, SUP,

* sportowe atrakcje dodatkowe poza wodą: longboard, slackline, trickboard, sztuczna fala do jazdy na deskorolce!, wyprawa do parku linowego, rowery, gry i zabawy plażowe, gry terenowe, siatkówka/piłka nożna/koszykówka/tenis na multisportowym boisku mieszczącym się na naszym kempingu,

strefa chilloutu naszej bazy – beach grill, beach party, piłkarzyki, projekcje filmów, play station,


W sezonie 2017 mieliśmy przyjemność gościć na jednym z obozów znanego youtubera Reziego!

 


MIEJSCE

Półwysep Helski, miejscowość Chałupy. Kemping Chałupy 6 na którym mieści się nasza baza i obozowisko leży nad samym brzegiem Zatoki Puckiej na Półwyspie Helskim – jednym z najlepszych miejsc w Europie do uprawiania sportów wodnych. Stopniowo wzrastająca głębokość akwenu sprawia, że nauka jest bardzo bezpieczna i stosunkowo łatwa.

Zobacz jak wygląda nasz kemping 🙂

Od sezonu 2016 zapraszamy do zupełnie nowej, przestronnej i komfortowej bazy szkoły, która leży nad samym brzegiem wody i posiada zadaszony taras, zapewniający możliwość odpoczynku w każdych warunkach pogodowych.

 


ZAKWATEROWANIE

Zakwaterowanie odbywa się w 4 osobowych przyczepach kempingowych lub dużych, komfortowych namiotach 4 osobowych z dwiema sypialniami. Namioty wyposażone są w dmuchane materace. Większość uczestników wybiera zakwaterowanie w przyczepach kempingowych (za dopłatą 100pln / tydzień) . Teren gdzie zlokalizowane są przyczepy i namioty jest odseparowany od pozostałej części kempingu, stanowi zamknięty obszar obozowiska. Uczestnicy mają obowiązek zabrać ze sobą jedynie śpiwory i poduszki 🙂 Na terenie kempingu w odległości około 30m, znajdują się sanitariaty o wysokim standardzie, niewiele dalej bar i restauracja, sklep spożywczy, surf shop i pralnia.


WYŻYWIENIE

Zapewniamy pełne wyżywienie, tj. śniadanie, obiad i kolację, w restauracji na terenie kempingu. Istnieje możliwość stosowania diet wegetariańskich, po wcześniejszym uzgodnieniu z biurem szkoły.


SZKOLENIE

Szkolenie kitesurfingowe lub windsurfingowe z licencjonowanymi instruktorami IKO, PZKite, VDWS na każdym poziomie zaawansowania w trybie 2 sesji dziennie (w tym także zajęcia freestyle z zawodnikami!). Zajęcia kitesurfingowe odbywają się w grupach 2-3 osobowych, a windsurfingowe 5-8 osobowych. Szkolimy według międzynarodowych standardów International Kiteboarding Organization  i VDWS a po zakończonym kursie wystawiamy certyfikat IKO potwierdzający poziom zdobytych umiejętności, rozpoznawalny na cały świecie.

NOWOŚĆ! W przypadku wybrania szkolenia kitesurfingowego priorytetem jest oczywiście kite. Jednak w przypadku gdy siła wiatru będzie za mała, oprócz przewidzianych zajęć dodatkowych jak wakeboard, surfing czy SUP możesz nauczyć się podstaw windsurfingu! Dzięki temu masz masz 100% gwaranacji zajęć na wodzie!

_MG_7258

 

Poniżej youtuber Jacek Gadzinowski podpowiada jak w prosty sposób zostać surferem 😉


SPRZĘT

Zapewniamy kompletny, nowy i bezpieczny sprzęt renomowanych marek w tym także kaski, kamizelki i trapezy na czas zajęć.


BEZPIECZEŃSTWO

Mimo tego, że zajęcia odbywają się na płytkiej wodzie (maks 1,5m głębokości) obozowicze obowiązkowo wyposażeni są w kaski i kamizelki. Dodatkowo zapewniamy asekurację motorówką na czas zajęć na wodzie. Każdy obozowicz objęty jest ubezpieczeniem NNW.


OPIEKA

Kadra obozowa składa się z doświadczonych instruktorów i pedagogów, którzy w większości są absolwentami Akademii Wychowania Fizycznego. Podczas zajęć na wodzie młodzież przebywa pod okiem wykwalifikowanych instruktorów, natomiast poza zajęciami są pod stałą opieką wychowawców i kierownika obozu. Każdy dzień obozu wypełnia bogaty program rekreacyjno-rozrywkowy, realizowany poza czasem zajęć na wodzie.

Kierownikiem obozów jest Sebastian Szyszka – instruktor windsurfingu PSW,instruktor narciarstwa, ratownik i instruktor WOPR, nauczyciel Gimnazjum sportowego Nr 54 w Poznaniu. Posiada ponad 15 letnie doświadczenie, specjalista tematyki wypoczynku dzieci i młodzieży, doświadczony opiekun, absolwent AWF.

Organizator obozów „Olga Dudek Edukacja Sportowa” wpisany jest do Rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych Marszałka Województwa Wielkopolskiego pod nr 770.


DOJAZD

Szkoła KITE.pl znajduje się na terenie kempingu Chałupy 6 w miejscowości Chałupy na Półwyspie Helskim. Łatwy dojazd odbywa się pociągiem do Chałup. Po wcześniejszym ustaleniu godziny przyjazdu, nasza kadra odbierze uczestników obozu z dworca/stacji i zapewni transport bezpośrednio do szkoły.


F.A.Q:

Przeczytaj najczęściej zadawane pytania!


REZERWACJA

Wystarczy, że wypełnisz nasz formularz zgłoszeniowy online, a zwrotnie otrzymasz wiadomość potwierdzającą Twoją rezerwacje oraz danymi do wpłaty zaliczki.


Poniżej wybrane zdjęcia z obozów. Jeśli chcesz zobaczyć więcej zobacz galerię z obozów w Kite.pl!

 

Kursy kitesurfingu

Kitesurfing wbrew pozorom to sport baaaardzo łatwy oraz bezpieczny, oczywiście pod warunkiem, że szkolenie prowadzą doświadczeni instruktorzy! Średnio po 10 godzinach zajęć kursant staje się samodzielnym kitesurferem. Nie musisz być dobry, żeby zacząć ale musisz zacząć, żeby być dobrym;)

Kursy windsurfing

Prowadzimy szkolenia windsurfingu na każdym poziomie zaawansowania, niezależnie od wieku. Do wyboru masz różne opcje począwszy od zajęć indywidualnych, po zajęcia w większych grupach. Nasi instruktorzy posiadają licencje VDWS i są prawdziwymi pasjonatami windsurfingu!

Obozy studenckie i młodzieżowe

Obozy to solidne szkolenie kitesurfingowe lub windsurfingowe z licencjonowanymi instrukotrami IKO, PZKite, VDWS na każdym poziomie zaawansowania w trybie 2 sesji dziennie – w tym także zajęcia freestyle z zawodnikami! Bogaty program zajęć dodatkowych: wakebaord, SUP, longboard, sztuczna fal, surfing oraz nowa, duża i funkcjonalna baza sprawi, że to będą Wasze wyjątkowe wakacje!

Sklep

Jeśli szukasz jakiegokolwiek sprzęt kitesurfingowego zapraszamy do naszego sklepu. Dla naszych stałych klientów mamy atrakcyjne rabaty i promocje. Nie znalazłeś tego co Ciebie interesuje? Napisz do nas, a na 100% znajdziemy rozwiązanie:)

Wyjazdy kitesurfingowe zagraniczne

Od samego początku istnienia naszej szkoły chcieliśmy wypełniać nasz czas kitesurfingiem także poza sezonem w Polsce. Pierwszy wyjazd zorganizowaliśmy już 2001 roku do Hurghady. Od tego czasu odwiedziliśmy dziesiątki miejsc, zorganizowaliśmy około 70 wyjazdów grupowych (od kameralnych kilkunasto osobowych po ponad 100 osób na wyjeździe). Naszym wieloletnim doświadczeniem na większości spotów na Świecie postanowiliśmy podzielić się z Wami i otworzyliśmy biuro podróży 360 Travel.

Kontakt

Mateusz Dudek mateusz@kite.pl +48 500 275 599
Sebastian Dudek sebastian@kite.pl +48 512 899 090

Kite.pl to miejsce dla pasjonatów Kitesurfing, kiteboarding oraz innych sportów wodnych podobnych do windsurfingu. Oferujemy kursy, szkolenia i lekcje indywidualne. Doradzimy jaki sprzęt kupić i jak trenować. W naszym sklepie i wypożyczalni sprzętu znajdziesz kompletne wyposażenie kitesufringu. Organizujemy także obozy młodzieżowe z solidnym szkoleniem kitesurfingowym lub windsurfingowym.