Kite pl
Slide background

Dlaczego Kite.pl?

● UCZYMY KITESURFINGU OD 17 LAT
● CO ROKU NOWY I TOPOWY SPRZĘT CABRINHA I NOBILE
● JESTEŚMY LICENCJONOWANĄ SZKOŁĄ
POLSKIEGO ZWIĄZKU KITEBOARDINGU
● PŁACISZ TYLKO ZA WYKORZYSTANY CZAS KURSU
● KURSY GRUPOWE MAX 2 - OSOBOWE
● ZNAJDUJEMY SIĘ NA NAJLEPSZYM KEMPINGU NA PŁW. HELSKI
● ATRAKCYJNE PROMOCJE
● MOŻLIWOŚĆ WYJAZDU Z NAMI W CIEKAWE MIEJSCA
PO SEZONIE

Slide background

Wyprzedaż

sprzętu używanego

● Latawce Cabrinha,
Eleveight, Duotone
● Deski Nobile

2018

Slide background

Sri Lanka
Kalpitiya

● Ogromna zatoka z płytką wodą
● Dziewicze miejsce
● Klimatyczny hotel
● Pyszne wyżywienie w cenie
● Opcja Pro Camp z Łukaszem Ceranem

Od 5690zł!

16-27.01.2019

NOWY KIERUNEK!

KUBA / CAYO GUILLERMO

● Bezpośredni lot z Warszawy
● Hotel All Inclusive przy spocie
● Opcja Pro Camp z Łukaszem Ceranem

23.02-06.03.2019

Od 5799zł!

Slide background

Fuerteventura

Pro Camp
z Łukaszem Ceranem

● 25.03 - 01.04.2019
● 08.04 - 15.04.2019
● 25.03 - 08.04.2019

Slide background

SKLEP KITE.PL

● LATAWCE, DESKI, TRAPEZY
● PIANKI, AKCESORIA I INNE
● RÓŻNE MARKI

SUPER RABATY

Slide background

NAJLEPSZE OFERTY
FIRST I LAST MINUTE

ZNIŻKI W BAZACH KITE&WIND
NA CAŁYM ŚWIECIE

ZANZIZBAR, FUERTEVENTURA, EGIPT
RODOS, BRAZYLIA, MEKSYK, KUBA
CABO VERDE, WIETNAM, SRI LANKA
SARDYNIA, SYCYLIA

Obozy studenckie <30 ;) KITE&WIND 2019

Terminy:

27.04 – 04.05.2019
31.08 – 07.09.2019
07.09 – 14.09.2019

CENA:

849zł / tydzień

Zniżki:

FIRST MINUTE: 50zł za rezerwacje do 15.03.2019

– dla rodzeństwa na obozie: 50zł/os

– dla stałych klientów: 100zł

– przy rezerwacji dwóch tygodni: 100zł

*maksymalna zniżka wynosi 150zł

Cena zawiera:

– program szkoleniowy obozu: szkolenie na każdym poziomie zaawansowania kitesurfingowe lub windsurfingowe, alternatywne zajęcia w razie złej pogody

– program dodatkowy: wakeboard za motorówką, na profesjonalnym wyciągu oraz za wyciągarką, narty wodne, surfing, SUP, skimboard, rowery, trick board, longboard, warsztaty rolkowe oraz wiele innych…

– strefa chilloutu w naszej nowej bazie szkoły: beach grill, beach party, piłkarzyki, projekcje filmów itp.

– sprzęt podczas zajęć

– ubezpieczenie NNW

Alternatywne dopłaty:

– zakwaterowanie w namiocie 2 osobowym: 150pln / tydzień

– zakwaterowanie w przyczepie kempingowej:

– przyczepa BASIC 250zł / tydzień

– przyczepa STANDARD 250zł / tydzień

– przyczepa COMFORT 350zł / tydzień

– przyczepa LUX 450zł / tydzień

– wyżywienie w restauracji na kempingu: 420pln / tydzień

– ubezpieczenie od rezygnacji 3%

– wypożyczenia pianki 50zł/tydzień

Na obozy studenckie zapraszamy studentów i wszystkich tych, którzy wciąż czują się studentami…! Zapewnimy „fiestę” w prawdziwym helskim wydaniu – solidne szkolenie kitesurfingowe bądź windsurfingowe na każdym poziomie zaawansowania, w tym także zajęcia freestyle z zawodnikami, bogaty program zajęć zajawkowych, a także strefę chilloutu, czyli niezbędny odpoczynek po intensywnym dniu…

Zanim przeczytasz ofertę obejrzyj film z obozów w naszej szkole 🙂

Obozy studenckie kite & wind w KITE.PL to:

solidne szkolenie kitesurfingowe lub windsurfingowe z licencjonowanymi instrukotrami IKO, PZKite, VDWS na każdym poziomie zaawansowania w trybie 2 sesji dziennie – w tym także zajęcia freestyle z zawodnikami!

zajęcia dodatkowe na wodzie – wakeboard za motorówką lub na profesjonalnym, a także surfing, skimboard, SUP,

* sportowe atrakcje dodatkowe poza wodą (w bezwietrzne dni): longboard, slackline,  trickboard,sztuczna fala do jazdy na deskorolce!, wyprawa do parku linowego, rowery, gry i zabawy plażowe, gry terenowe, siatkówka/piłka nożna/koszykówka/tenis na multisportowym boisku mieszczącym się na naszym kempingu,

strefa chilloutu naszej bazy – beach grill, beach party, piłkarzyki, projekcje filmów, play station

 

Zobaczcie jak w zeszłym sezonie bawił się u nas Marcin z Vlog646:

 


 

MIEJSCE

Półwysep Helski, miejscowość Chałupy. Kemping Chałupy 6 na którym mieści się nasza baza i obozowisko leży nad samym brzegiem Zatoki Puckiej na Półwyspie Helskim – jednym z najlepszych miejsc w Europie do uprawiania sportów wodnych. Stopniowo wzrastająca głębokość akwenu sprawia, że nauka jest bardzo bezpieczna i stosunkowo łatwa. Od sezonu 2016 zupełnie nowa, przestronna i komfortowa baza szkoły leży nad samym brzegiem wody i posiada zadaszony taras, zapewniający możliwość odpoczynku w każdych warunkach pogodowych.

Zobacz jak wygląda nasz kemping 🙂

Od sezonu 2016 zapraszamy do zupełnie nowej, przestronnej i komfortowej bazy szkoły, która leży nad samym brzegiem wody i posiada zadaszony taras, zapewniający możliwość odpoczynku w każdych warunkach pogodowych.

 


 

ZAKWATEROWANIE

Mamy dla Was 3 opcje:

1. Namiot 150zł / tydzień. Zakwaterowanie odbywa się w dużych, komfortowych namiotach 4 osobowych, w których uczestnicy śpią po dwie osoby. Namioty wyposażone są w dmuchane materace.

2. Przyczepa kempingowa. Zakwaterowanie w 4-6 osobowych przyczepach kempingowych:

– przyczepa BASIC za dopłatą 250zł / tydzień. Na wyposażeniu farelka, czajnik elektryczny. Kaucja zwrotna 200zł.

– przyczepa STANDARD za dopłatą 300zł / tydzień. Na wyposażeniu  lodówka, czajnik elektryczny, kuchenka, podstawowe naczynia, grzejnik, przedsionek z drewnianą podłogą i meblami ogrodowymi. Kaucja zwrotna 200zł.

– przyczepa COMFORT za dopłatą 300zł / tydzień. Na wyposażeniu  lodówka, czajnik elektryczny, kuchenka, podstawowe naczynia, grzejnik, przedsionek z drewnianą podłogą i meblami ogrodowymi. Kaucja zwrotna 200zł.

– przyczepa LUX za dopłatą 450zł / tydzień. Na wyposażeniu lodówka, czajnik elektryczny, kuchenka, podstawowe naczynia, grzejnik,  przedsionek z drewnianą podłogą i meblami ogrodowymi. Kaucja zwrotna 200zł.

Warunkiem zakwaterowania w przyczepach kempingowych STANDARD, COMFORT I LUX jest zebranie się 4 osób.

Uczestnicy mają obowiązek zabrać ze sobą jedynie śpiwory i poduszki 🙂 Na terenie kempingu w odległości około 30m, znajdują się sanitariaty o wysokim standardzie, niewiele dalej bar i restauracja, sklep spożywczy, surf shop i pralnia.

WYŻYWIENIE

Ponieważ nie jesteście już dziećmi 😉 decyzję pozostawiamy Wam. Istnieje możliwość wykupienia pełnego wyżywienie, tj. śniadanie, obiad i kolacja (możliwość stosowania specjalnych diet, po wcześniejszym uzgodnieniu z biurem szkoły) lub macie możliwość skorzystania z wielu barów i restauracji w Chałupach.


SZKOLENIE

Szkolenie kitesurfingowe lub windsurfingowe z licencjonowanymi instruktorami IKO, PZKite, VDWS na każdym poziomie zaawansowania w trybie 2 sesji dziennie (w tym także zajęcia freestyle z zawodnikami!). Zajęcia kitesurfingowe odbywają się w grupach 2-3 osobowych, a windsurfingowe 5-8 osobowych. Szkolimy według międzynarodowych standardów International Kiteboarding Organization  i VDWS a po zakończonym kursie wystawiamy certyfikat IKO potwierdzający poziom zdobytych umiejętności, rozpoznawalny na cały świecie.

NOWOŚĆ! W przypadku wybrania szkolenia kitesurfingowego priorytetem jest oczywiście kite. Jednak w przypadku gdy siła wiatru będzie za mała, oprócz przewidzianych zajęć dodatkowych jak wakeboard, surfing czy SUP nauczysz się podstaw windsurfingu! Dzięki temu masz 100% gwaranacji zajęć na wodzie!

SPRZĘT

Zapewniamy kompletny, nowy i bezpieczny sprzęt renomowanych marek w tym także kaski, kamizelki i trapezy na czas zajęć.


BEZPIECZEŃSTWO

Mimo tego, że zajęcia odbywają się na płytkiej wodzie (maks 1,5m głębokości) wyposażeni jesteście w kaski i kamizelki. Dodatkowo zapewniamy asekurację motorówką na czas zajęć na wodzie.

KADRA

Doświadczeni instruktorzy IKO, PZKite i VDWS, a także zawodnicy. Specjaliści w dziedzinie sportów wodnych, a także dobrej zabawy…! Jesteście już pełnoletni, więc ciszy nocnej nie musimy sprawdzać 🙂 Jednak będziemy towarzyszyć Wam przez okres trwania całego obozu, prowadząc szkolenia i angażując się w alternatywne zajęcia zajawkowe…w ciągu dnia i wieczorem 🙂

Organizator obozów „Olga Dudek Edukacja Sportowa” wpisany jest do Rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych Marszałka Województwa Wielkopolskiego pod nr 770.


DOJAZD

Szkoła KITE.PL znajduje się na terenie kempingu Chałupy 6 w miejscowości Chałupy na Półwyspie Helskim. Łatwy dojazd odbywa się PKSem do Władysławowa, bądź pociągiem do Chałup. Po wcześniejszym ustaleniu godziny przyjazdu, nasza kadra odbierze uczestników obozu z dworca/stacji i zapewni transport bezpośrednio do szkoły. Jeżeli chcecie przyjechać swoim samochodem, to istnieje możliwość pozostawienia go na polu kempingowym za dopłatą 20zł/doba.

F.A.Q:

Przeczytaj najczęściej zadawane pytania!

Na koniec zobacz galerię z obozów w Kite.pl!


REZERWACJA

Wystarczy, że wypełnisz nasz formularz zgłoszeniowy online, a zwrotnie otrzymasz wiadomość potwierdzającą Twoją rezerwacje oraz danymi do wpłaty zaliczki.

 

 

 

Kursy kitesurfingu

Kitesurfing wbrew pozorom to sport baaaardzo łatwy oraz bezpieczny, oczywiście pod warunkiem, że szkolenie prowadzą doświadczeni instruktorzy! Średnio po 10 godzinach zajęć kursant staje się samodzielnym kitesurferem. Nie musisz być dobry, żeby zacząć ale musisz zacząć, żeby być dobrym;)

Kursy windsurfing

Prowadzimy szkolenia windsurfingu na każdym poziomie zaawansowania, niezależnie od wieku. Do wyboru masz różne opcje począwszy od zajęć indywidualnych, po zajęcia w większych grupach. Nasi instruktorzy posiadają licencje VDWS i są prawdziwymi pasjonatami windsurfingu!

Obozy studenckie i młodzieżowe

Obozy to solidne szkolenie kitesurfingowe lub windsurfingowe z licencjonowanymi instrukotrami IKO, PZKite, VDWS na każdym poziomie zaawansowania w trybie 2 sesji dziennie – w tym także zajęcia freestyle z zawodnikami! Bogaty program zajęć dodatkowych: wakebaord, SUP, longboard, sztuczna fal, surfing oraz nowa, duża i funkcjonalna baza sprawi, że to będą Wasze wyjątkowe wakacje!

Sklep

Jeśli szukasz jakiegokolwiek sprzęt kitesurfingowego zapraszamy do naszego sklepu. Dla naszych stałych klientów mamy atrakcyjne rabaty i promocje. Nie znalazłeś tego co Ciebie interesuje? Napisz do nas, a na 100% znajdziemy rozwiązanie:)

Wyjazdy kitesurfingowe zagraniczne

Od samego początku istnienia naszej szkoły chcieliśmy wypełniać nasz czas kitesurfingiem także poza sezonem w Polsce. Pierwszy wyjazd zorganizowaliśmy już 2001 roku do Hurghady. Od tego czasu odwiedziliśmy dziesiątki miejsc, zorganizowaliśmy około 70 wyjazdów grupowych (od kameralnych kilkunasto osobowych po ponad 100 osób na wyjeździe). Naszym wieloletnim doświadczeniem na większości spotów na Świecie postanowiliśmy podzielić się z Wami i otworzyliśmy biuro podróży 360 Travel.

Kontakt

Mateusz Dudek mateusz@kite.pl +48 500 275 599
Sebastian Dudek sebastian@kite.pl +48 512 899 090

Kite.pl to miejsce dla pasjonatów Kitesurfing, kiteboarding oraz innych sportów wodnych podobnych do windsurfingu. Oferujemy kursy, szkolenia i lekcje indywidualne. Doradzimy jaki sprzęt kupić i jak trenować. W naszym sklepie i wypożyczalni sprzętu znajdziesz kompletne wyposażenie kitesufringu. Organizujemy także obozy młodzieżowe z solidnym szkoleniem kitesurfingowym lub windsurfingowym.