Kite pl

Dlaczego Kite.pl?

● UCZYMY KITESURFINGU OD 18 LAT
● CO ROKU NOWY I TOPOWY SPRZĘT CABRINHA I NOBILE
● JESTEŚMY LICENCJONOWANĄ SZKOŁĄ
POLSKIEGO ZWIĄZKU KITEBOARDINGU
● PŁACISZ TYLKO ZA WYKORZYSTANY CZAS KURSU
● KURSY GRUPOWE MAX 2 - OSOBOWE
● ZNAJDUJEMY SIĘ NA NAJLEPSZYM KEMPINGU NA PŁW. HELSKI
● ATRAKCYJNE PROMOCJE
● MOŻLIWOŚĆ WYJAZDU Z NAMI W CIEKAWE MIEJSCA
PO SEZONIE

● Latawce Cabrinha,
Eleveight, Duotone
● Deski Nobile

Wyprzedaż
sprzętu używanego
2019

Wyprzedaż
sprzętu używanego
2019

PAK NAM PRAM / TAJLANDIA

MARZEC 2020

MAJ 2019
Egipt / El Gouna
KITESURFING / WAKE / SAFARI
OD 2398 PLN

OD 5890 PLN

SKLEP KITE.PL

SKLEP KITE.PL

● LATAWCE, DESKI, TRAPEZY
● PIANKI, AKCESORIA I INNE
● RÓŻNE MARKI

SUPER RABATY

KITE&WIND
ZAJAWKOWE OBOZY

DLA MŁODZIEŻY I STUDENTÓW

KITE&WIND
ZAJAWKOWE OBOZY
DLA MŁODZIEŻY I STUDENTÓW

● BOGATY PROGRAM DODATKOWY
● OPCJA PRO CAMP Z ŁUKASZEM CERANEM
● WAKEBOARD, SURFING, LONGBOARD, SUP
I INNE

NAJLEPSZE OFERTY
FIRST I LAST MINUTE

NAJLEPSZE OFERTY
FIRST I LAST MINUTE

ZNIŻKI W BAZACH KITE&WIND
NA CAŁYM ŚWIECIE

ZANZIZBAR, FUERTEVENTURA, EGIPT
RODOS, BRAZYLIA, MEKSYK, KUBA
CABO VERDE, WIETNAM, SRI LANKA
SARDYNIA, SYCYLIA

KITE OBOZY STUDENCKIE SIERPIEŃ / WRZESIEŃ

Już niedługo ruszają dwa turnusy studenckich obozów kitesurfingowych 27.08-03.09.2010 i 03.09-10.09.2010. Nie czekaj, zbierz siły przed Kampanią Wrześniową lub jeśli należysz do tych szczęśliwców, którzy z sesji wyszli z tarczą przyjedź do nas na zasłużony „odpoczynek”;) Końcówka sezonu to najlepszy stosunek wiatru/słońca/temperatury/miejsca na wodzie do ceny;)

Wiatr i słońce

Nawet palmy

Są ok:)

Czas pływania

Czas relaksu

Wieczorową porą

Przede wszystkim 7 dni banana na twarzy;)

GDZIE MIESZKAMY

Kemping Chałupy6 na którym mieści się obozowisko leży nad samym brzegiem Zatoki Puckiej na Półwyspie Helskim – jednym z najlepszych miejsc w Europie do uprawiania sportów wodnych. Stopniowo wzrastająca głębokość akwenu sprawia, że nauka w nim jest zupełnie bezpieczne. Naprzeciwko, w odległości ok. 150 m. znajduje się przepiękna, szeroka i nigdy niezatłoczona plaża morska. Camping wyposażony jest w pełen węzeł sanitarny. Uczestnicy obozu mogą wybrać zakwaterowanie w namiotach 2-os lub przyczepach kempingowych 4-8os.

 

GDZIE I CO JEMY

Wyżywienie 3xdziennie. Posiłki jemy w restauracji znajdującej się na terenie campingu.

śniadanie – bufet szwedzki
obiad – zupa (3 rodzaje), drugie danie (5 rodzajów), napój
kolacja – podawana na ciepło, herbata

 

ATRAKCJE, CZYLI JAK WYPOCZYWAMY

zajęcia kitesurfingowe z teorii i praktyki, na różnych poziomach zaawansowania (min. 4h dziennie)wakeboard narty wodne pompowane zabawki za motorówką
wakeboardowy freestyle na przeszkodach za wyciągarką
zajęcia z zawodnikiem Filipem Porzuckiem aka ŚWISTAK
projekcje filmów kitesurfingowych i fabularnych
gry i zabawy plażowe
wieczorne grillowanie
turniej piłkarzyków
skimboard
dyskoteki/beach party

 

KADRA

Opiekunami-instruktorami są ludzie z dużym doświadczeniem. Cała nasza kadra posiada licencje instruktorskie upoważniające do szkolenia kursantów.

 

Mateusz Dudek aka JUNIOR – kierownik obozów z uprawnieniami i zezwoleniem Kuratorium Oświaty, Międzynarodowy Licencjonowany IKO KITE instruktor,  Instruktor Ministerstwa Edukacji Narodowej i Sportu.Student AWF Poznań kier. Turystyka i Rekreacja, spec. organizacja ruchu turystycznego, wychowawca kolonijny. Z tysiącami pomysłów i zawsze uśmiechnięty, ulubieniec obozowiczów 😉 nr tel: 500 275 599 .

 

TERMINY I CENY

obóz studencki
27.08-03.09.2010
03.09-10.09.2010

cena:
1299zł/tydzień

zniżki:
– PROMOCJA WAKACJE NA START Z BZ WBK – 10% – KLIKNIJ, ŻEBY ZAPŁACIĆ Z BZWBK  – KLIK!
– 2 tydzień -10%
– rodzeństwo na obozie -5%
– po raz kolejny na obozie KITE.PL -5%

cena zawiera:
– zakwaterowanie w namiocie, wyżywienie
– tydzień szkolenia kitesurfingowego z licencjonowanymi instruktorami
– zajęcia i atrakcje dodatkowe
– sprzęt szkoleniowy
– ubezpieczenie NNW

cena nie zawiera:
– dojazdu
– dopłaty do zakwaterowania w przyczepie kempingowej – 100zł/tydzień

 

DOKUMENTY DO POBRANIA

Warunki uczestnictwa w obozie – KLIK!
Zgłoszenie uczestnictwa w obozie – KLIK!

 

CZY KITESURFING JEST DLA MNIE I CZY JEST TO SPORT BEZPIECZNY?

Nauka kitesurfingu  nie jest wyznaczona granicą wieku a granicą wagi. Szkolenie można rozpocząć od 35kg, zarówno u chłopców jak i dziewczyn. Kitesurfingu może nauczyć się każdy, niezależnie od tego czy miał kiedyś kontakt ze sportami wodno-wiatrowymi czy snowboardem.

Kitesurfing jest bardzo bezpiecznym sportem, tym bardziej jeżeli zachowujemy jego podstawowe zasady. Nad waszym bezpieczeństwem czuwali będą licencjonowani i doświadczeni instruktorzy. Uczyć będziecie się tylko na najnowszym,sprawnym i bezpiecznym sprzęcie w pełnym ekwipunku (kamizelka ratunkowa, kask). W historii naszej szkoły sięgającej 2001 roku i wyszkolonych kilku tysiącach kursantów nie zdarzył się żaden wypadek!

 

CZY DOJEŻDŻAMY NA OBÓZ SAMI?

Tak, najczęściej uczestnicy dojeżdżają PKP do stacji w Chałupach skąd zapewniamy odbiór lub samochodami, które można zaparkować na kempingu (12zł/doba).

 

DO CZEGO SŁUŻĄ WARUNKI UCZESTNICTWA?

Warunki uczestnictwa jest to szczegółowy opis zasad i wymogów związanych z wyjazdem na obóz studencki. Prosimy o dokładne zapoznanie się z nimi przed odjazdem podopiecznego.

 

CZY POWINIENEM BYĆ PRZYGOTOWANY NA JAKIEŚ DODATKOWE WYDATKI?

Zalecamy zabranie drobnych pieniędzy na drobne „wieczorne” wydatki 😉 jednakże staramy się zaspokoić wszystkie Wasze podstawowe potrzeby. Na terenie obozu znajdował się będzie sklep z artykułami spożywczymi oraz restauracja.

 

CZY POSIŁKI KOLONIJNE SĄ ODPOWIEDNIO UROZMAICONE I WYSTARCZAJĄCO SYTE?

W naszej restauracji jest doskonałe zaplecze kuchenne – takie, że stołują się tu goście z sąsiadujących kempingów. Śniadanie jest w formie bogatego szwedzkiego bufetu, obiad jest 2-daniowy (3 zupy i 5 drugich dań do wyboru), a na kolację zwykle jest ciepłe danie. Jesli ktoś stosuje dietę wegetariańską – prosimy to zaznaczyć w karcie obozowej.

 

JAKIE UBEZPIECZENIE OBEJMUJE CENA IMPREZY?

Standardowo jest to ubezpieczenie NNW do kwoty 7000pln.

 

Z JAKĄ INTENSYWNOŚCIĄ ODBYWAĆ SIĘ BĘDĄ ZAJĘCIA NAUKI KITESURFINGU?

Zajęcia będą się zaczynać po śniadaniu i trwać będą do popołudnia z przerwą na obiad. Oczywiście zajęcia będą dostosowane do Waszych możliwości fizycznych. Pamiętamy, że jest to raczej zabawa a nie zgrupowanie kadry olimpijskiej 🙂 W przypadku braku wiatru odbywać się będą zajęcia alternatywne: nauka wakeboardingu czy nart wodnych za motorówką, nauka jazdy na przeszkodach za wyciągarką wakeboardową. Satysfakcja gwarantowana.

 

CZY POWINIENEM ZABRAĆ ZE SOBĄ JAKIEŚ SPECJALNE UBRANIE, SPRZĘT?

W cenę obozu wliczony jest pełny ekwipunek jaki potrzebny jest na obozie kitesurfingowym (sprzęt sportowy, buty, pianka). Trzeba jednak pamiętać o kurtce przeciwdeszczowej (najlepiej ciepłej), klapkach pod prysznic, ręczniku. spodenkach plażowych lub stroju kąpielowym.

 

JAKIE DOKUMENTY POWINIENEM ZABRAĆ NA OBÓZ?

Prosimy o zabranie:
– dowód osobisty
– Karty obozowej – można ją dostarczyć wcześniej osobiście lub drogą internetową, ale jest to WARUNEK KONIECZNY, żebysmy mogli zapisać dziecko na obóz.

 

W JAKI SPOSÓB, W RAZIE CHOROBY BĘDĘ LECZONY NA OBOZIE? CZY KOSZTY LECZENIA BĘDZIEMY MUSIELI POKRYĆ Z WŁASNEJ KIESZENI?

Na terenie Polski każdy student jest ubezpieczone w NFZ i podlega darmowej opiece. Szpital i pogotowie jest w Helu, czyli ok 15 km od obozu. W zależności od potrzeb dowozimy chorego na pogotowie lub do lekarza lub oni przyjeżdżają do ośrodka. W poważniejszych wypadkach(np. skomplikowane złamania) pogotowie zawozi pacjenta do Pucka.

Kursy kitesurfingu

Kitesurfing wbrew pozorom to sport baaaardzo łatwy oraz bezpieczny, oczywiście pod warunkiem, że szkolenie prowadzą doświadczeni instruktorzy! Średnio po 10 godzinach zajęć kursant staje się samodzielnym kitesurferem. Nie musisz być dobry, żeby zacząć ale musisz zacząć, żeby być dobrym;)

Kursy windsurfing

Prowadzimy szkolenia windsurfingu na każdym poziomie zaawansowania, niezależnie od wieku. Do wyboru masz różne opcje począwszy od zajęć indywidualnych, po zajęcia w większych grupach. Nasi instruktorzy posiadają licencje VDWS lub PSW i są prawdziwymi pasjonatami windsurfingu! Wśród nich spora część to byli zawodnicy Sopockiego Klubu Żeglarskiego.

Obozy studenckie i młodzieżowe

Obozy to solidne szkolenie kitesurfingowe lub windsurfingowe z licencjonowanymi instrukotrami IKO, PZKite, VDWS na każdym poziomie zaawansowania w trybie 2 sesji dziennie – w tym także zajęcia freestyle z zawodnikami! Bogaty program zajęć dodatkowych: wakeboard, SUP, longboard, sztuczna fal, surfing oraz duża i funkcjonalna baza sprawi, że to będą Wasze wyjątkowe wakacje!

Sklep

Jeśli szukasz jakiegokolwiek sprzęt kitesurfingowego zapraszamy do naszego sklepu. Dla naszych stałych klientów mamy atrakcyjne rabaty i promocje. Nie znalazłeś tego co Ciebie interesuje? Napisz do nas, a na 100% znajdziemy rozwiązanie:)

Wyjazdy kitesurfingowe zagraniczne

Od samego początku istnienia naszej szkoły chcieliśmy wypełniać nasz czas kitesurfingiem także poza sezonem w Polsce. Pierwszy wyjazd zorganizowaliśmy już 2001 roku do Hurghady. Od tego czasu odwiedziliśmy dziesiątki miejsc, zorganizowaliśmy prawie 90 wyjazdów grupowych (od kameralnych kilkunasto osobowych po ponad 100 osób na wyjeździe). Naszym wieloletnim doświadczeniem na większości spotów na Świecie postanowiliśmy podzielić się z Wami i otworzyliśmy biuro podróży 360 Travel.

Wynajem przyczep kempingowych

W okresie maj-wrzesień oferujemy wynajem przyczep kempingowych na Kempingu Chałupy 6.
Wszystkie przyczepy mają przedsionki, podłogą drewnianą w przedsionkach, meble ogrodowe oraz prąd. Wyposażone są w lodówkę, czajnik bezprzewodowy, komplet sztućców i naczyń.

Kontakt

Mateusz Dudek mateusz@kite.pl +48 500 275 599
Sebastian Dudek sebastian@kite.pl +48 512 899 090

Kite.pl to miejsce dla pasjonatów Kitesurfing, kiteboarding oraz innych sportów wodnych podobnych do windsurfingu. Oferujemy kursy, szkolenia i lekcje indywidualne. Doradzimy jaki sprzęt kupić i jak trenować. W naszym sklepie i wypożyczalni sprzętu znajdziesz kompletne wyposażenie kitesufringu. Organizujemy także obozy młodzieżowe z solidnym szkoleniem kitesurfingowym lub windsurfingowym.