Kite pl
Slide background

Dlaczego Kite.pl?

● UCZYMY KITESURFINGU OD 17 LAT
● CO ROKU NOWY I TOPOWY SPRZĘT CABRINHA I NOBILE
● JESTEŚMY LICENCJONOWANĄ SZKOŁĄ
POLSKIEGO ZWIĄZKU KITEBOARDINGU
● PŁACISZ TYLKO ZA WYKORZYSTANY CZAS KURSU
● KURSY GRUPOWE MAX 2 - OSOBOWE
● ZNAJDUJEMY SIĘ NA NAJLEPSZYM KEMPINGU NA PŁW. HELSKI
● ATRAKCYJNE PROMOCJE
● MOŻLIWOŚĆ WYJAZDU Z NAMI W CIEKAWE MIEJSCA
PO SEZONIE

Slide background

Wyprzedaż

sprzętu używanego

● Latawce Cabrinha,
Eleveight, Duotone
● Deski Nobile

2018

Slide background

Sri Lanka
Kalpitiya

● Ogromna zatoka z płytką wodą
● Dziewicze miejsce
● Klimatyczny hotel
● Pyszne wyżywienie w cenie
● Opcja Pro Camp z Łukaszem Ceranem

Od 5690zł!

16-27.01.2019

NOWY KIERUNEK!

KUBA / CAYO GUILLERMO

● Bezpośredni lot z Warszawy
● Hotel All Inclusive przy spocie
● Opcja Pro Camp z Łukaszem Ceranem

23.02-06.03.2019

Od 5799zł!

Slide background

Fuerteventura

Pro Camp
z Łukaszem Ceranem

● 25.03 - 01.04.2019
● 08.04 - 15.04.2019
● 25.03 - 08.04.2019

Slide background

SKLEP KITE.PL

● LATAWCE, DESKI, TRAPEZY
● PIANKI, AKCESORIA I INNE
● RÓŻNE MARKI

SUPER RABATY

Slide background

NAJLEPSZE OFERTY
FIRST I LAST MINUTE

ZNIŻKI W BAZACH KITE&WIND
NA CAŁYM ŚWIECIE

ZANZIZBAR, FUERTEVENTURA, EGIPT
RODOS, BRAZYLIA, MEKSYK, KUBA
CABO VERDE, WIETNAM, SRI LANKA
SARDYNIA, SYCYLIA

KUP PRODUKT BEST KITEBOARDING I WYGRAJ PODRÓŻ MARZEŃ!

Best Kiteboarding oferuje życiową szanse by wygrać najwspanialsze marzenie kitesurfera/kiteboardera… Kup obojętnie jaki latawiec Besta, deskę lub bar w sklepie kitesurfingowym Kite.pl pomiędzy 1. czerwca a 31. sierpnia 2010i zakwalifikuj się do udziału w konkursie: „Driven By Wind Photo Contest” /„Konkurs zdjęciowy Napędzany przez Wiatr“. Wielką wygraną jest spełnienie najszaleńszej fantazji każdego kitesurfera… 10 dni podróży dla czterech osób na pokładzie katamaranu Best Odyssey gdy opływa Wyspy Zielonego Przylądka! Katamaran “Best Odyssey” jest luksusowym katamaranem pływającym po oceanach świata poświęconym realizacji sportów łączących wiatr i wodę. Jest on na pięcio‐letniej misji zwiedzania świata by odkryć najbardziej wyjątkowe i nietknięte miejsca do uprawiania kitesurfingu. Oprócz warunków do uprawiania kitesurfingu wyposażony jest w sposób by zapewnić wiele więcej przygód np. nurkowanie z butlą lub bez, nauka surfingu, paraglidingu, uprawianie wędkarstwa oraz żeglarstwa ‐ wszystko to w najbardziej odległych i egzotycznych zakątkach tej ziemi … Żadne marzenie kitesurfera nie obejdzie się bez towarzystwa światowej, utalentowanej i profesjonalniej osobowości. Dlatego też do wycieczki dołączy BEST-owa dziewięciokrotna mistrzyni świata ‐ Kristin Boese. Wymieniona w “Księdze Rekordów Guinnessa” za osiągnięcia w czasie mistrzostw w dziedzinach freestyle, wave riding i course racing. Kristin znajdzie się na pokładzie by zapewnić przyszłemu zwycięzcy fachowych rad oraz instrukcji. Uczestnicy muszą przedstawić zdjęcia oraz slogan przygotowany w języku angielskim, pokazując sposób w jaki ich życie jest “Driven by Wind”/”Napędzane przez Wiatr”. Fotografie muszą wyraźnie zawierać i przedstawiać sprzęt Best Kiteboarding na rok 2010. Zdjęcia będą oceniane przez grupę ekspertów pod względem kreatywności i humoru. Zwycięzca/Zwyciężczyni zostanie ogłoszony (‐a) we wrześniu 2010r. Rejs na pokładzie Best Odyssey odbędzie się w zimie 2011r. Oficjalny regulamin, zasaday oraz więcej informacji (w języku angielskim) dotyczących konkursu znajdziesz na stronie: www.bestkiteboarding.com/drivenbywindphotocontest po 1. czerwca 2010. Konkurs odbywa się jedynie w wybranych krajach. Nagroda podlega ograniczeniom.

Kursy kitesurfingu

Kitesurfing wbrew pozorom to sport baaaardzo łatwy oraz bezpieczny, oczywiście pod warunkiem, że szkolenie prowadzą doświadczeni instruktorzy! Średnio po 10 godzinach zajęć kursant staje się samodzielnym kitesurferem. Nie musisz być dobry, żeby zacząć ale musisz zacząć, żeby być dobrym;)

Kursy windsurfing

Prowadzimy szkolenia windsurfingu na każdym poziomie zaawansowania, niezależnie od wieku. Do wyboru masz różne opcje począwszy od zajęć indywidualnych, po zajęcia w większych grupach. Nasi instruktorzy posiadają licencje VDWS i są prawdziwymi pasjonatami windsurfingu!

Obozy studenckie i młodzieżowe

Obozy to solidne szkolenie kitesurfingowe lub windsurfingowe z licencjonowanymi instrukotrami IKO, PZKite, VDWS na każdym poziomie zaawansowania w trybie 2 sesji dziennie – w tym także zajęcia freestyle z zawodnikami! Bogaty program zajęć dodatkowych: wakebaord, SUP, longboard, sztuczna fal, surfing oraz nowa, duża i funkcjonalna baza sprawi, że to będą Wasze wyjątkowe wakacje!

Sklep

Jeśli szukasz jakiegokolwiek sprzęt kitesurfingowego zapraszamy do naszego sklepu. Dla naszych stałych klientów mamy atrakcyjne rabaty i promocje. Nie znalazłeś tego co Ciebie interesuje? Napisz do nas, a na 100% znajdziemy rozwiązanie:)

Wyjazdy kitesurfingowe zagraniczne

Od samego początku istnienia naszej szkoły chcieliśmy wypełniać nasz czas kitesurfingiem także poza sezonem w Polsce. Pierwszy wyjazd zorganizowaliśmy już 2001 roku do Hurghady. Od tego czasu odwiedziliśmy dziesiątki miejsc, zorganizowaliśmy około 70 wyjazdów grupowych (od kameralnych kilkunasto osobowych po ponad 100 osób na wyjeździe). Naszym wieloletnim doświadczeniem na większości spotów na Świecie postanowiliśmy podzielić się z Wami i otworzyliśmy biuro podróży 360 Travel.

Kontakt

Mateusz Dudek mateusz@kite.pl +48 500 275 599
Sebastian Dudek sebastian@kite.pl +48 512 899 090

Kite.pl to miejsce dla pasjonatów Kitesurfing, kiteboarding oraz innych sportów wodnych podobnych do windsurfingu. Oferujemy kursy, szkolenia i lekcje indywidualne. Doradzimy jaki sprzęt kupić i jak trenować. W naszym sklepie i wypożyczalni sprzętu znajdziesz kompletne wyposażenie kitesufringu. Organizujemy także obozy młodzieżowe z solidnym szkoleniem kitesurfingowym lub windsurfingowym.