Kite pl

Dlaczego Kite.pl?

● UCZYMY KITESURFINGU OD 18 LAT
● CO ROKU NOWY I TOPOWY SPRZĘT CABRINHA I NOBILE
● JESTEŚMY LICENCJONOWANĄ SZKOŁĄ
POLSKIEGO ZWIĄZKU KITEBOARDINGU
● PŁACISZ TYLKO ZA WYKORZYSTANY CZAS KURSU
● KURSY GRUPOWE MAX 2 - OSOBOWE
● ZNAJDUJEMY SIĘ NA NAJLEPSZYM KEMPINGU NA PŁW. HELSKI
● ATRAKCYJNE PROMOCJE
● MOŻLIWOŚĆ WYJAZDU Z NAMI W CIEKAWE MIEJSCA
PO SEZONIE

● Latawce Cabrinha,
Eleveight, Duotone
● Deski Nobile

Wyprzedaż
sprzętu używanego
2019

Wyprzedaż
sprzętu używanego
2019

PAK NAM PRAM / TAJLANDIA

MARZEC 2020

MAJ 2019
Egipt / El Gouna
KITESURFING / WAKE / SAFARI
OD 2398 PLN

OD 5890 PLN

SKLEP KITE.PL

SKLEP KITE.PL

● LATAWCE, DESKI, TRAPEZY
● PIANKI, AKCESORIA I INNE
● RÓŻNE MARKI

SUPER RABATY

KITE&WIND
ZAJAWKOWE OBOZY

DLA MŁODZIEŻY I STUDENTÓW

KITE&WIND
ZAJAWKOWE OBOZY
DLA MŁODZIEŻY I STUDENTÓW

● BOGATY PROGRAM DODATKOWY
● OPCJA PRO CAMP Z ŁUKASZEM CERANEM
● WAKEBOARD, SURFING, LONGBOARD, SUP
I INNE

NAJLEPSZE OFERTY
FIRST I LAST MINUTE

NAJLEPSZE OFERTY
FIRST I LAST MINUTE

ZNIŻKI W BAZACH KITE&WIND
NA CAŁYM ŚWIECIE

ZANZIZBAR, FUERTEVENTURA, EGIPT
RODOS, BRAZYLIA, MEKSYK, KUBA
CABO VERDE, WIETNAM, SRI LANKA
SARDYNIA, SYCYLIA

KUP PRODUKT BEST KITEBOARDING I WYGRAJ PODRÓŻ MARZEŃ!

Best Kiteboarding oferuje życiową szanse by wygrać najwspanialsze marzenie kitesurfera/kiteboardera… Kup obojętnie jaki latawiec Besta, deskę lub bar w sklepie kitesurfingowym Kite.pl pomiędzy 1. czerwca a 31. sierpnia 2010i zakwalifikuj się do udziału w konkursie: „Driven By Wind Photo Contest” /„Konkurs zdjęciowy Napędzany przez Wiatr“. Wielką wygraną jest spełnienie najszaleńszej fantazji każdego kitesurfera… 10 dni podróży dla czterech osób na pokładzie katamaranu Best Odyssey gdy opływa Wyspy Zielonego Przylądka! Katamaran “Best Odyssey” jest luksusowym katamaranem pływającym po oceanach świata poświęconym realizacji sportów łączących wiatr i wodę. Jest on na pięcio‐letniej misji zwiedzania świata by odkryć najbardziej wyjątkowe i nietknięte miejsca do uprawiania kitesurfingu. Oprócz warunków do uprawiania kitesurfingu wyposażony jest w sposób by zapewnić wiele więcej przygód np. nurkowanie z butlą lub bez, nauka surfingu, paraglidingu, uprawianie wędkarstwa oraz żeglarstwa ‐ wszystko to w najbardziej odległych i egzotycznych zakątkach tej ziemi … Żadne marzenie kitesurfera nie obejdzie się bez towarzystwa światowej, utalentowanej i profesjonalniej osobowości. Dlatego też do wycieczki dołączy BEST-owa dziewięciokrotna mistrzyni świata ‐ Kristin Boese. Wymieniona w “Księdze Rekordów Guinnessa” za osiągnięcia w czasie mistrzostw w dziedzinach freestyle, wave riding i course racing. Kristin znajdzie się na pokładzie by zapewnić przyszłemu zwycięzcy fachowych rad oraz instrukcji. Uczestnicy muszą przedstawić zdjęcia oraz slogan przygotowany w języku angielskim, pokazując sposób w jaki ich życie jest “Driven by Wind”/”Napędzane przez Wiatr”. Fotografie muszą wyraźnie zawierać i przedstawiać sprzęt Best Kiteboarding na rok 2010. Zdjęcia będą oceniane przez grupę ekspertów pod względem kreatywności i humoru. Zwycięzca/Zwyciężczyni zostanie ogłoszony (‐a) we wrześniu 2010r. Rejs na pokładzie Best Odyssey odbędzie się w zimie 2011r. Oficjalny regulamin, zasaday oraz więcej informacji (w języku angielskim) dotyczących konkursu znajdziesz na stronie: www.bestkiteboarding.com/drivenbywindphotocontest po 1. czerwca 2010. Konkurs odbywa się jedynie w wybranych krajach. Nagroda podlega ograniczeniom.

Kursy kitesurfingu

Kitesurfing wbrew pozorom to sport baaaardzo łatwy oraz bezpieczny, oczywiście pod warunkiem, że szkolenie prowadzą doświadczeni instruktorzy! Średnio po 10 godzinach zajęć kursant staje się samodzielnym kitesurferem. Nie musisz być dobry, żeby zacząć ale musisz zacząć, żeby być dobrym;)

Kursy windsurfing

Prowadzimy szkolenia windsurfingu na każdym poziomie zaawansowania, niezależnie od wieku. Do wyboru masz różne opcje począwszy od zajęć indywidualnych, po zajęcia w większych grupach. Nasi instruktorzy posiadają licencje VDWS lub PSW i są prawdziwymi pasjonatami windsurfingu! Wśród nich spora część to byli zawodnicy Sopockiego Klubu Żeglarskiego.

Obozy studenckie i młodzieżowe

Obozy to solidne szkolenie kitesurfingowe lub windsurfingowe z licencjonowanymi instrukotrami IKO, PZKite, VDWS na każdym poziomie zaawansowania w trybie 2 sesji dziennie – w tym także zajęcia freestyle z zawodnikami! Bogaty program zajęć dodatkowych: wakeboard, SUP, longboard, sztuczna fal, surfing oraz duża i funkcjonalna baza sprawi, że to będą Wasze wyjątkowe wakacje!

Sklep

Jeśli szukasz jakiegokolwiek sprzęt kitesurfingowego zapraszamy do naszego sklepu. Dla naszych stałych klientów mamy atrakcyjne rabaty i promocje. Nie znalazłeś tego co Ciebie interesuje? Napisz do nas, a na 100% znajdziemy rozwiązanie:)

Wyjazdy kitesurfingowe zagraniczne

Od samego początku istnienia naszej szkoły chcieliśmy wypełniać nasz czas kitesurfingiem także poza sezonem w Polsce. Pierwszy wyjazd zorganizowaliśmy już 2001 roku do Hurghady. Od tego czasu odwiedziliśmy dziesiątki miejsc, zorganizowaliśmy prawie 90 wyjazdów grupowych (od kameralnych kilkunasto osobowych po ponad 100 osób na wyjeździe). Naszym wieloletnim doświadczeniem na większości spotów na Świecie postanowiliśmy podzielić się z Wami i otworzyliśmy biuro podróży 360 Travel.

Wynajem przyczep kempingowych

W okresie maj-wrzesień oferujemy wynajem przyczep kempingowych na Kempingu Chałupy 6.
Wszystkie przyczepy mają przedsionki, podłogą drewnianą w przedsionkach, meble ogrodowe oraz prąd. Wyposażone są w lodówkę, czajnik bezprzewodowy, komplet sztućców i naczyń.

Kontakt

Mateusz Dudek mateusz@kite.pl +48 500 275 599
Sebastian Dudek sebastian@kite.pl +48 512 899 090

Kite.pl to miejsce dla pasjonatów Kitesurfing, kiteboarding oraz innych sportów wodnych podobnych do windsurfingu. Oferujemy kursy, szkolenia i lekcje indywidualne. Doradzimy jaki sprzęt kupić i jak trenować. W naszym sklepie i wypożyczalni sprzętu znajdziesz kompletne wyposażenie kitesufringu. Organizujemy także obozy młodzieżowe z solidnym szkoleniem kitesurfingowym lub windsurfingowym.