Kite pl

Dlaczego Kite.pl?

● UCZYMY KITESURFINGU OD 18 LAT
● CO ROKU NOWY I TOPOWY SPRZĘT CABRINHA I NOBILE
● JESTEŚMY LICENCJONOWANĄ SZKOŁĄ
POLSKIEGO ZWIĄZKU KITEBOARDINGU
● PŁACISZ TYLKO ZA WYKORZYSTANY CZAS KURSU
● KURSY GRUPOWE MAX 2 - OSOBOWE
● ZNAJDUJEMY SIĘ NA NAJLEPSZYM KEMPINGU NA PŁW. HELSKI
● ATRAKCYJNE PROMOCJE
● MOŻLIWOŚĆ WYJAZDU Z NAMI W CIEKAWE MIEJSCA
PO SEZONIE

● Latawce Cabrinha,
Eleveight, Duotone
● Deski Nobile

Wyprzedaż
sprzętu używanego
2019

Wyprzedaż
sprzętu używanego
2019

PAK NAM PRAM / TAJLANDIA

MARZEC 2020

MAJ 2019
Egipt / El Gouna
KITESURFING / WAKE / SAFARI
OD 2398 PLN

OD 5890 PLN

SKLEP KITE.PL

SKLEP KITE.PL

● LATAWCE, DESKI, TRAPEZY
● PIANKI, AKCESORIA I INNE
● RÓŻNE MARKI

SUPER RABATY

KITE&WIND
ZAJAWKOWE OBOZY

DLA MŁODZIEŻY I STUDENTÓW

KITE&WIND
ZAJAWKOWE OBOZY
DLA MŁODZIEŻY I STUDENTÓW

● BOGATY PROGRAM DODATKOWY
● OPCJA PRO CAMP Z ŁUKASZEM CERANEM
● WAKEBOARD, SURFING, LONGBOARD, SUP
I INNE

NAJLEPSZE OFERTY
FIRST I LAST MINUTE

NAJLEPSZE OFERTY
FIRST I LAST MINUTE

ZNIŻKI W BAZACH KITE&WIND
NA CAŁYM ŚWIECIE

ZANZIZBAR, FUERTEVENTURA, EGIPT
RODOS, BRAZYLIA, MEKSYK, KUBA
CABO VERDE, WIETNAM, SRI LANKA
SARDYNIA, SYCYLIA

Kursy kitesurfingu

ZAPRASZAMY NA SZKOLENIA I OBOZY KITE i WINDSURFINGOWE!

MIEJSCE:

Nasza stacjonarna szkoła kitesurfingu i windsurfingu mieści się na Półwyspie Helskim na pierwszorzędnym kempingu Chałupy 6 i jednocześnie jednym z bardziej rozpoznawalnych i komfortowych. Znajduję się tu wszystko począwszy od sanitariatów w wysokim standardzie, sklepu spożywczego, warzywniaka, restauracji, surf shopu, boiska, po pralnie, bankomat i na automacie do lodów kończąc. Posiada bogatą infrastrukturę pod kątem uprawiania sportów wodnych.

Od sezonu 2016 zapraszamy do zupełnie nowej, przestronnej i komfortowej bazy szkoły, która leży nad samym brzegiem wody i posiada zadaszony taras, zapewniający możliwość odpoczynku w każdych warunkach pogodowych.

baza2016

Zobacz film prezentujący kemping:

TERMINY:

Niezmiennie od 18 lat otwieramy bazę na długi weekend majowy (w sezonie  2019 od 27.04) kończymy pod koniec września. Przed i po sezonie wyjeżdżamy w różne ciekawe zakątki świata w grupie kilkunastu do kilkudziesięciu osób. Sprawdź nasze wyjazdy!

Terminy obozów kitesurfingowych i windsurfingowych, młodzieżowych i studenckich można sprawdzić tutaj:

ZAKWATEROWANIE:

Macie Państwo kilka możliwości:

1. Wynajem u nas przyczepy kempingowej na kempingu Chałupy 6.

2. Kwatery, pensjonaty, hotele. Najlepiej wybrać zakwaterowanie w Chałupach wtedy jesteście Państwo w odległości krótkiego spaceru 5-15min od naszego miejsca. Dalsze miejscowości, ale równie blisko (5-15min jazdy autem) to Władysławowo, Kuźnia i Jastarnia. Ze wszystkich tych miejscowości można dojechać również pociągiem do Chałup. Stacja PKP Chałupy znajduje się visa vi Kempingu Chałupy 6, na którym się znajdujemy.

3. Pole namiotowe.

4.  W ramach naszej promocji w maju, czerwcu i wrześniu na czas kursu nocleg w przyczepach kempingowych jest gratis! Szczegóły proszę pytać mailowo lub telefonicznie.

PROMOCJE!

1. Wybierz termin kursu w KITE.PL z wyprzedzeniem i odbierz 10% zniżki!
2. Na kursy w miesiącach maj, czerwiec i wrzesień otrzymasz dodatkowe 10% zniżki!
3. W maju, czerwcu (do 22.06) i wrześniu na czas kursu nocleg gratis!

*wszystkie promocje łączą się

SPRZĘT:

W naszej szkole kitesurfingu  używamy tylko i  wyłącznie najnowszego, a co za tym idzie  najbezpieczniejszego sprzętu!  Wybieramy tylko  sprzęt najlepszych marek.  Od sezonu 2019 jesteśmy pierwszą multibrandową szkołą kitesurfingu w Polsce, posiadającą na wyposażeniu topowy sprzęt takich marek jak  Cabrinha, Core, Duotone i Nobile.  Dzięki temu macie możliwość spróbowania różnych modeli, poczucia różnicy czy też przetestowania sprzętu przed zakupem.

W ramach kursu zapewniamy sprzęt kitesurfingowy (latawiec, deska, trapez). Istnieje możliwość wypożyczenia kombinezonu piankowego za dodatkową opłatą.

Dla osób które odbyły u nas szkolenie oferujemy atrakcyjne rabaty na zakup sprzętu w naszym sklepie.

REZERWACJA

Wystarczy, że wypełnisz nasz formularz zgłoszeniowy online, a zwrotnie otrzymasz wiadomość potwierdzającą Twoją rezerwacje oraz danymi do wpłaty zaliczki.

F.A.Q.

Najczęściej zadawane pytania!

RODZAJE SZKOLEŃ KITESURFINGOWYCH:

W Kite.pl od zawsze przykładamy ogromną wagę do jakości szkoleń, starannie wybierając instruktorów, organizując wewnętrzne spotkania, wymieniając się spostrzeżeniami.W większości szkół znajdziecie Państwo podział kursów na 3 poziomy. Jest to od lat zakorzeniony, stary system szkolenia, który w swoim programie ma pewne minusy. Z tego też powodu w naszej ofercie znajdziecie Państwo podział kursów na 4 poziomy wg aktualnych międzynarodowych standardów IKO i PZKITEPo skończonym kursie kursant otrzymuje za darmo MIĘDZYNARODOWE CERTYFIKATY  IKO I PZKITE określające zdobyte umiejętności. Wiele szkół prowadzi kursy kitesurfingu grupowe w 3 – osoby, u nas zawsze  są to maksymalnie 2 osoby  lub indywidualnie w przypadku wyboru takiej formy szkolenia. Co jeszcze nas wyróżnia? U nasz płacisz tylko i wyłącznie za wykorzystane godziny! Jeżeli skończysz kurs wcześniej niż to było przewidziane zwracamy zapłatę za niewykorzystany czas. Jako jedna z nielicznych szkół podczas zajęć wykorzystujemy łączność radiową z kursantem (dla osób chętnych, od poziomu startów z deską).

Działając na rynku od 18 lat i będąc jedną z pierwszych szkół kitesurfingu w Polsce zdobyliśmy ogromne doświadczenie i zyskaliśmy miano ekspertów w dziedzinie kitesurfingu.

KURS IKO / PZKITE 1: 

Wystarczy tylko 5 godzin, aby poczuć moc wiatru i latawca. Po takim kursie będzie znał zasady bezpieczeństwa, potrafił podłączyć sprzęt a także operować latawcem na wodzie. Jeśli będziesz czuł, że chcesz więcej ….. co akurat gwarantujemy:) …. możesz dokupić IKO level 2 i kontynuować zajęcia już z deską.

Kurs obejmuje:

– zajęcia teoretyczne: omówienie konstrukcji i rodzajów latawców, zasady bezpieczeństwa, kierunki wiatrów, dobór odpowiedniego akwenu, zasady sterowania latawcem,

– zajęcia praktyczne: przygotowanie sprzętu, sterowanie małym latawcem treningowym na lądzie, sterowanie dużym latawcem w wodzie, samodzielny start latawca z wody, startowanie i lądowanie latawca na wodzie z asystentem, użycie systemu bezpieczeństwa, składanie sprzętu

Czas trwania:

5 godzin – kurs grupowy
4 godziny – kurs indywidualny
1-2 dni

Cena kursu:

– grupowy  (2 osoby) 530 zł/os
– indywidualny 630 zł

Zobacz na filmie czego nauczysz się na kursie IKO / PZKITE 1:

KURS IKO / PZKITE 1+2: 

Wystarczy tylko około 10 godzin, aby z osoby zupełnie początkującej stać  się tzw. samodzielnym kitesurferem. Po ukończeniu takiego kursu znasz zasady bezpieczeństwa, potrafisz samodzielnie podłączyć sprzęt, wystartować i wylądować latawiec, jesteś bezpiecznym użytkownikiem akwenu i możesz dalej szlifować swoje ślizgi na desce. „Samodzielny kitesurfer” to kurs najczęściej wybierany przez naszych klientów.

Kurs obejmuje: 

– zajęcia teoretyczne: omówienie konstrukcji i rodzajów latawców, kierunki wiatrów, zasady bezpieczeństwa, dobór odpowiedniego akwenu, zasady sterowania latawcem,

– zajęcia praktyczne: przygotowanie sprzętu, sterowanie małym latawcem treningowym na lądzie, sterowanie dużym latawcem w wodzie, samodzielny start latawca z wody, startowanie i lądowanie latawca na wodzie z asystentem, użycie systemu bezpieczeństwa, samodzielne przygotowanie sprzętu, body dragi – ślizganie się za pomocą latawca bez deski (w dół wiatru, na halsie i pod wiatr), zakładanie deski, pierwsze próby z deską, koordynacja ciało-deska-latawiec, start z deską, steady pull, krótkie halsy prawo/lewo, akcja self rescue, składanie sprzętu.

Czas trwania:

10 godzin – kurs grupowy
8 godzin – kurs indywidualny
4 dni

Cena kursu:

– grupowy (2 osoby) 999zł/os
– indywidualny 1149zł

Zobacz na filmie czego nauczysz się na kursie IKO / PZKITE 1+2:

KURS IKO / PZKITE 1+2+3

To najpełniejszy kurs w naszej ofercie. Podczas jego trwania nauczysz się pływać w obu kierunkach, kontrolować prędkość, utrzymać wysokość względem wiatru, ostrzyć pod wiatr, robić zwroty.

Kurs obejmuje: 

– zajęcia teoretyczne: omówienie konstrukcji i rodzajów latawców, zasady bezpieczeństwa, kierunki wiatrów, dobór odpowiedniego akwenu, zasady sterowania latawcem,

– zajęcia praktyczne: przygotowanie sprzętu, sterowanie małym latawcem treningowym na lądzie, sterowanie dużym latawcem w wodzie, samodzielny start latawca z wody, startowanie i lądowanie latawca na wodzie z asystentem, użycie systemu bezpieczeństwa, samodzielne przygotowanie sprzętu, body dragi – ślizganie się za pomocą latawca bez deski (w dół wiatru, na halsie i pod wiatr), zakładanie deski, pierwsze próby z deską, koordynacja ciało-deska-latawiec, start z deską, steady pull, krótkie halsy prawo/lewo, pływanie w obu kierunkach, kontrola prędkości, utrzymanie wysokości, składanie sprzętu, kontrolowane zatrzymanie się, krawędziowanie, pływanie pod wiatr, zwroty,

Czas trwania:

15 godzin – kurs grupowy
12 godzin – kurs indywidualny
6 dni

Cena kursu:

– grupowy (2 osoby) 1349zł/os
– indywidualny 1599zł

Zobacz czego nauczysz się na kursie IKO / PZKITE 1+2+3

KURS IKO / PZKITE 4

Kurs przeznaczony jest dla osób samodzielnie i swobodnie już pływających. Podczas tego szkolenia będziesz uczył się zaawansowanych elementów takich jak podstawowy skos czy pływanie na switch.

Kurs obejmuje: 

– zajęcia teoretycznie: meteorologia i pływy, aerodynamika
– zajęcia praktyczne: pływanie switch, podstawowy skok, jibe, skok z grabem

Czas trwania:

5 godzin – kurs grupowy
4 godziny – kurs indywidualny
2 dni

Cena kursu:

– grupowy  (2 osoby) 530zł/os
– indywidualny 630zł

KURS „GO PRO” WARSZTATY FREESTYLE

Pływasz już swobodnie, trzymasz wysokość i robisz zwroty? Chciałbyś przejść na wyższy poziom, zacząć skakać lub nauczyć się bardziej skomplikowanych ewolucji?  U boku naszego najbardziej doświadczonego instruktora freestyle możesz nauczyć się zarówno podstawowego skoku jak i bardziej skomplikowanych ewolucji. 

Cena kursu:

POJEDYNCZA LEKCJA INDYWIDUALNA:

To 1 godzina efektywnego szkolenia sam na sam z instruktorem. Nauka lub doskonalenie wybranego przez kursanta elementu, w zależności od życzenia oraz Jego poziomu zaawansowania.

Na sprzęcie kursanta lub szkolnym.

Zapewniamy komplet najnowszego topowego sprzętu do kitesurfingu
Lekcja może odbywać się podczas spływu – jest to bardzo efektywna forma szkolenia, np. freestylu .

Czas trwania:

1 godzina

Cena kursu:

– na sprzęcie szkółkowym 160zł
– na sprzęcie prywatnym 140zł

WYPOŻYCZALNIA:

Wypożyczenie sprzętu umożliwiamy osobom posiadającym umiejętności minimum na poziomie IKO / PZKITE 2.

Wypożyczanie pozwala na ciągłą zmianę modeli i rozmiarów kite i desek w zależności od potrzeb, zmiany warunków wiatrowych i upodobań.

Dopuszczamy możliwość indywidualnego skalkulowania wypożyczenia sprzętu zależnie od ilości dni, rodzaju sprzętu i Twoich potrzeb!

W wypożyczalni posiadamy sprzęt Cabrinha, Duotone, Core i Nobile 2019, których jesteśmy największym Centrum Testowym w Polsce!

Latawiec + deska / 70zł godzina / 210zł cały dzień

Latawiec / 60zł godzina / 180zł cały dzień

Deska / 20zł godzina / 60zł cały dzień

Pianka / 10zł godzina  / 30 zł cały dzień

Trapez  / 5zł godzina / 30zł cały dzień

* kursanci, którzy odbyli szkolenie w naszej szkole otrzymują rabat 15%

**przy dłuższych terminach wypożyczeń udzielamy indywidualnych rabatów

RODZAJE SZKOLEŃ WINDSURFINGOWYCH:

LEKCJE INDYWIDUALNE NA KAŻDYM POZIOMIE ZAAWANSOWANIA

Lekcja indywidualna to zajęcia sam na sam z instruktorem. Jest to najefektywniejsza i najszybsza metoda szkoleniowa. Poziom zajęć jest dopasowany do Twoich umiejętności, więc ta forma szkolenia jest dobra dla wszystkich. Nie ważne czy chcesz postawić swoje pierwsze kroki na desce, czy już potrafisz wykonać podstawowe zwroty i chcesz nauczyć pływać się w trapezie lub zaliczyć pierwsze prawidłowe ślizgi, lub też opanowałeś już pływanie w ślizgu i chcesz poćwiczyć pierwsze ‘rufy w ślizgu’ czy podejścia do bardziej skomplikowanych freestylowych manewrów. Na lekcji indywidualnej instruktor dostosowuje się do Twoich potrzeb!

Zajęcia mogą odbywać się na sprzęcie kursanta lub szkolnym.

Godziny zajęć są ustalane indywidualnie według Twoich potrzeb z uwzględnieniem prognozy pogody! Sam więc decydujesz czy chcesz uczyć się na przykład tylko godzinę dziennie po śniadaniu, czy może bardziej intensywnie 2 godziny rano i 2 godziny po południu… w pełni dopasujemy się do Ciebie!

Zajęcia indywidualne według poziomu umiejętności:

– początkujący

– zaawansowani

– pływanie ślizgowe

Cena kursu:

1 h – 80 PLN / 1 os.
5 h – 390 PLN / 1 os.
10 h – 750 PLN / 1 os.

LEKCJE KAMERALNE NA KAŻDYM POZIOMIE ZAAWANSOWANIA

Lekcje kameralne są świetnym wyborem dla osób chcących uczyć się w gronie znajomych czy rodziny.Każdy z kursantów korzysta ze swojego zestawu sprzętu. Do Waszej dyspozycji jest jeden instruktor który dzieli swoją uwagę pomiędzy wszystkich kursantów.

Poziom zajęć jest dopasowany do poziomu zaawansowanie Waszej grupy, nieważne więc czy chcecie dopiero rozpocząć swoją przygodę z windsurfingiem, czy może macie już pierwsze halsy za sobą i chcecie podszlifować wykonywanie szybkich zwrotów, lub też marzycie o rozpoczęciu pływania w ślizgu! Dostosujemy się do Was!

Najlepiej jeżeli cała Wasza grupa jest na podobnym poziomie, jednak jeżeli ktoś z Was potrafi odrobinę więcej niż pozostała część grupy, instruktor zwróci uwagę na osoby mniej zaawansowane żeby szybko „podciągnąć” ich poziom a Ci bardziej doświadczeni mają po prostu więcej czasu na powtarzanie i ćwiczenie znanych już elementów.

Nauka w kameralnej grupie trwa odrobinę wolniej niż przy zajęciach jeden na jeden z instruktorem, jednak grupa znajomych na wodzie zdecydowanie sprzyja zwiększeniu motywacji, no bo przecież… „jak on daje radę to ja nie zrobię?” 😉

Godziny zajęć ustalane są indywidualnie według Waszych potrzeb z uwzględnieniem prognozy pogody!Sami więc decydujecie czy chcecie uczyć się na przykład tylko godzinę dziennie, czy może bardziej intensywnie 2 godziny rano i 2 godziny po południu. Jeżeli w któryś z dni będziecie chcieli odpocząć, po prostu dajcie nam znać 24 godziny wcześniej i nie umawiamy zajęć – dzięki temu nie tracicie pieniędzy.

Zajęcia odbywają się w grupach 2-osobowych według poziomu umiejętności:

– początkujący

– zaawansowani

– pływanie ślizgowe

Cena kursu:

1 h – 65 PLN / 1 os.
5 h – 300 PLN / 1 os.
10 h – 570 PLN / 1 os.

KURSY WEEKENDOWE – 5H + 3H

Kurs weekendowy jest świetną propozycją dla tych którzy chcą intensywnie wykorzystać weekend nad zatoką pucką! Kurs ten trwa dwa dni: sobota i niedziela (w przypadku zebranie grupy minimum 5 osób, możliwe zajęcia w inne dni tygodnia). Zajęcia odbywają się w grupach według poziomu umiejętności:

– grupa początkująca (osoby które nigdy nie pływały i osoby które dopiero stawiają pierwsze kroki na desce)

– grupa średniozaawansowana/zaawansowana (osoby które pierwsze kroki mają już za sobą, potrafią się halsować czyli wracać do miejsca z którego wypłynęły i chcą ćwiczyć bardziej zaawansowane zwroty i/lub pływanie w trapezie czy wchodzenie w ślizg)

Kurs odbywa się w trybie jednej sesji szkoleniowej dziennie trwającej 2,5h (łącznie 5h z instruktorem, każdy kursant korzysta ze swojego zestawu sprzętu) dodatkowo każdy kursant ma do dyspozycji 3h nieodpłatnego wypożyczenia sprzętu i możliwość szlifowania umiejętności poza czasem zajęć.

Najczęściej zajęcia odbywają się o godzinie 10 rano jednak istnieje możliwość zmiany godziny do potrzeb grupy (w miarę naszych możliwości – tj dostępności sprzętu i instruktorów).

3 godziny samodzielnego pływania możesz wykorzystać dowolnie w godzinach pracy szkoły. Często po zajęciach, instruktorzy zadają Wam “zadanie domowe” czyli elementy które powinniście przećwiczyć podczas korzystania ze sprzętu podczas samodzielnego pływania.

Cena kursu:

Kurs 5h + 3h / 2 dni – 260 PL

KURSY TYGODNIOWE – 10H + 4H

Początek kursu w każdy poniedziałek wakacji, a koniec w piątek danego tygodnia. Zajęcia odbywają się w grupach minimum 5 osobowych według poziomu umiejętności:

– grupa początkująca (osoby które nigdy nie pływały i osoby które dopiero stawiają pierwsze kroki na desce)

– grupa średniozaawansowana/zaawansowana (osoby które pierwsze kroki mają już za soboą, potrafią się halsować czyli wracać do miejsca z którego wypłynęły i chcą ćwiczyć bardziej zaawansowane zwroty i/lub pływanie w trapezie czy wchodzenie w ślizg)

Kurs odbywa się w trybie 1 sesji szkoleniowej dziennie, trwającej 2 h (łącznie 10h z instruktorem, każdy kursant korzysta ze swojego zestawu sprzetu) dodatkowo każdy kursant ma do dyspozycji 4h nieodpłatnego wypożyczenia sprzętu i możliwość szlifowania umiejętności poza czasem zajęć.

Najczęściej zajęcia odbywają się o godzinie 10 rano jednak istnieje możliwość zmiany godziny do potrzeb grupy (w miarę naszych możliwości – tj dostepności sprzętu i instruktorów).
4 godziny samodzielnego pływania możesz wykorzystać dowolnie w godzinach pracy szkoły. Często po zajęciach, instruktorzy zadają Wam “zadanie domowe” czyli elementy które powinniście przećwiczyć podczas korzystania ze sprzętu podczas samodzielnego pływania.

Cena kursu:

Kurs 10h + 4h / 5 dni – 460 PLN

OBOZY MŁODZIEŻOWE I STUDENCKIE:

– solidne szkolenie kitesurfingowe lub windsurfingowe z licencjonowanymi instrukotrami IKO, PZKite, VDWS na każdym poziomie zaawansowania w trybie 2 sesji dziennie – w tym także zajęcia freestyle z zawodnikami!

– zajęcia dodatkowe na wodzie: wakeboard za motorówką, na profesjonalnym wyciągu oraz za wyciągarką, a także surfing, skimboard, SUP

– sportowe atrakcje dodatkowe poza wodą: sztuczna fala, longboard, slackline,  trickboard, wyprawa do parku linowego, rowery, gry i zabawy plażowe, gry terenowe, siatkówka/piłka nożna/koszykówka/tenis na multisportowym boisku mieszczącym się na naszym kempingu

– strefa chilloutu: beach grill, beach party, piłkarzyki, projekcje filmów, play station

– Organizator obozów „Olga Dudek Edukacja Sportowa” wpisany jest do Rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych Marszałka Województwa Wielkopolskiego pod nr 770.

Dowiedz się więcej na temat organizowanych przez nas obozów!

 

IMPREZY FIRMOWE

Poza klasycznymi szkoleniami kitesurfingowymi i windsurfingowymi organizujemy też imprezy firmowe/integracyjne. Z naszych usług korzystały m.in takie firmy jak : Geze, HBO, Intel, Porsche, Radio ZET, SC Johnson, Verax Systems, Yawal. Więcej informacji znajdziecie Państwo w dziale Incentive.

OPINIE

 • positive review  Super!!! Dzięki wielkie za kurs!!! Polecam wszystkim, super szkółka i instruktor Filip!! 😀👌🏾

  thumb Kasia Maczak
  5/01/2019

  positive review  super profesjonalna obsługa i szybki kontakt :) polecam z całego serca :) na pewno nie ostatni raz korzystam z sklepu :)

  thumb Sylwia Ratoń
  2/18/2019

  positive review  Super fachowa obsługa klienta, polecam serdecznie. ;)

  thumb Paulina Fijał
  1/09/2019
 • positive review  Polecam zakupy w sklepie kite.pl, doradztwo, logistyka super. Pierwszy latawiec milion pytań,dali radę. No i oczywiście można liczyć na rabacik 😋

  thumb Adam Duraj
  11/15/2018

  positive review  Polecam Garu - absolutnie fenomenalne podejscie do nauki. Skarb w Waszej szkolce!

  thumb Marta Zuk
  9/20/2018

  positive review  Mega instruktorzy, od zera do kitesurfera w kilka dni. Już nie mogę się doczekać kolejnych odwiedziń by dalej szlifować umiejętności. Petarda

  thumb Przemek Urban
  9/17/2018
 • positive review  Co tu dużo pisać .... Rewelacyjna szkółka z profesjonalnym podejściem instruktorów do kursantów, przy mega pozytywnym podejściu do życia :) Szczególne podziękowania dla najlepszego instruktora Szyszki!:)

  thumb Krzysztof Tadeusz
  8/26/2018

  positive review  Profesjonalna obsługa i najlepsi instruktorzy!!! Polecam gorąco i na pewno wrócę <3

  thumb Kasia Kęcka
  8/17/2018

  positive review  Moje oczekiwania zostały przerośnięte. Bardzo profesjonalna i miła ekipa. Polecam!

  thumb Adam Szymczak
  8/10/2018
 • 5 star review  Mega super instruktorzy, profesjonalne podejście (i cierpliwość:)) do osób, które z kite'm nigdy wczesniej nie miały nic wspólnego. Bardzo, bardzo polecam���

  thumb Kamila Pawelczyk
  7/17/2018

  5 star review  Obsługa nie tylko bardzo profesjonalna, zorganizowana, ale i mega miła. Super przyjazny klimat w bazie (a ta na wypasie!). Sprzęt górnopółkowy zarówno do szkolenia, do wypożyczenia i na testy... nawet zaawansowane modele freestylowe! Instruktorzy zaangażowani i proklienccy! Naprawdę super!

  thumb Anka Mska
  6/23/2018

  5 star review  Zdecydowanie najlepsze miejsce do nauki kite'a w Polsce! Cała ekipa ma rozbrajająco pozytywne podejście, atmosfera jest niepowtarzalna, chce się tam wracać. W każdej chwili miałam nie tylko ogromne poczucie bezpieczeństwa, ale też dużo frajdy ;-) No i dostałam niesamowite wsparcie na każdym etapie - także wtedy, gdy podejmowałam pierwsze próby na własnym sprzęcie, a więc wtedy, gdy bałam się najbardziej ;-) - mogłam na chłopaków liczyć w każdej chwili. Polecam!

  thumb Marta Jaskulska
  6/18/2018
 • 5 star review  What an incredible experience. The staff, the lessons, everything. Made me feel at ease about trying it! My coach, Emil, was seriously the best. Patience, experienced, and freakin hilarious. I have now become hooked to kiting!! Definitely will be back in a few weeks.

  thumb Krizia Gonzalez
  6/12/2018

  5 star review  Pokochalem to Miejsce I tych zakreconych ludzi :)

  thumb Tomasz Sobkowiak
  5/28/2018

  5 star review  Absolutny numer 1 szkółek kite’a na Półwyspie. Najlepsi z najlepszych w ogóle ��� Mega szybko nauczyłam się pływać, robić zwroty i pierwsze fiku miku na kajciku - dodam, że nie było to jedyne miejsce, w którym próbowałam, więc mam porównanie � Super instruktorzy - największe uściski dla Marcina oczywiście, bo to on mnie prawie wszystkiego nauczył � Miałam poczucie, że moje potrzeby nauki, zabawy na wodzie zawsze były na pierwszym miejscu - było bezpiecznie, wesoło, fantastycznie � � Sprzęt dobierany był nie tylko do warunków, ale też tak, aby robić szybko postępy. Cudowni ludzie w bazie, atmosfera a do tego wszystko zorganizowane profi, na tip top - szacuneczek Maciek � Dziękuję Ania za ogarnianie zapisów, telefony, update’y � Na pewno do zobaczenia �

  thumb Gosia Mazur
  5/21/2018
 • 5 star review  Najwyższy poziom!

  thumb Dorota Szulc
  5/16/2018

  5 star review  Najlepsi z najlepszych.

  thumb Piotr Porębski
  5/16/2018

  5 star review  Mega czad! Po każdym zejściu z wody marzysz już o kolejnym wejściu. Pełna profeska i luz sprawiają, że czas spędzony na spocie to istna sielanka. POZDRO!

  thumb Monika Sternau
  5/05/2018
 • 5 star review  Najnowszy sprzęcik �, najlepsze test days, najlepszy kemping�. Wszystko działa jak powinno. 10/10

  thumb Maciej Didowicz
  4/26/2018

  5 star review  Sklep, szkoła i wyjazdy na najwyższym poziomie!

  thumb Daras Kabsch
  2/05/2018

  5 star review  Dobrze, dobrze, bardzo dobrze a właściwie najlepiej :) Profesjonalna ekipa z mega zajawką.

  thumb Aga Ha
  2/05/2018
 • 5 star review  Gorąco polecam kurs "Od zera do kitesurfera" ! A baza jak i atmosfera świetna �

  thumb Marcin Kuciński
  9/21/2017

  5 star review  Dam 5* bo jestem w bazie klientów 🙂

  thumb Rafał Zomkowski
  9/02/2017

  5 star review  Mega, mega, mega! 12 godz plywania w 3.5 dni! Instruktorzy pierwsza klasa! (Dziękuję!!) Wracam w weekend :)

  thumb Karolina Malec
  8/15/2017
 • 5 star review  fajne te kabrinie :)

  thumb Tomasz Czerwiński
  8/14/2017

  5 star review  Fajna ekipa, instruktorzy na medal wielkie dzięki Michał "Bosu"� nauczyłeś mnie latać, Pietia który dołożył cegiełkę do osiągnięcia mojego sukcesu ! Dziewczyny które dzwoniąc motywowały mnie do umawiania się na zajęcia, Dorota i Marta dzięki� �Maciek który zawsze ogarniał prace wszystkich. Polecam było extra�

  thumb Mariusz Laskowski
  8/06/2017

  5 star review  Wspaniała atmosfera, przemili ludzie, instruktorzy z mega pozytywnym nastawieniem i cierpliwością dla opornych heheh (moimi byli : Kaczy, Dawid, Wojtek i Marcin- dziękuję) Polecam

  thumb Barbara Lubas
  8/06/2017
 • 5 star review  Polecam, profesjonalnie prowadzone zajęcia z Pająkiem

  thumb Dorota Grabiec
  7/13/2017

  5 star review  Szkoła Kite pl i kemping Chałupy6 są super. Cieszę się że po roku wróciłam tam znowu. Instruktorzy uczyli mnie z mega pozytywną energią od podstaw tak że w tym roku poleciałam z deską. Dziękuję chłopaki!!!

  thumb Ewa Bujkiewicz
  7/04/2017

  5 star review  Dobre miejsce na rozpoczęcie przygody z kitesurfingiem, genialne zajęcia i świetni instruktorzy! Z przyjemnością​ pojadę jeszcze raz :^)

  thumb Michał Błaszczyna
  7/01/2017

Kursy kitesurfingu

Kitesurfing wbrew pozorom to sport baaaardzo łatwy oraz bezpieczny, oczywiście pod warunkiem, że szkolenie prowadzą doświadczeni instruktorzy! Średnio po 10 godzinach zajęć kursant staje się samodzielnym kitesurferem. Nie musisz być dobry, żeby zacząć ale musisz zacząć, żeby być dobrym;)

Kursy windsurfing

Prowadzimy szkolenia windsurfingu na każdym poziomie zaawansowania, niezależnie od wieku. Do wyboru masz różne opcje począwszy od zajęć indywidualnych, po zajęcia w większych grupach. Nasi instruktorzy posiadają licencje VDWS lub PSW i są prawdziwymi pasjonatami windsurfingu! Wśród nich spora część to byli zawodnicy Sopockiego Klubu Żeglarskiego.

Obozy studenckie i młodzieżowe

Obozy to solidne szkolenie kitesurfingowe lub windsurfingowe z licencjonowanymi instrukotrami IKO, PZKite, VDWS na każdym poziomie zaawansowania w trybie 2 sesji dziennie – w tym także zajęcia freestyle z zawodnikami! Bogaty program zajęć dodatkowych: wakeboard, SUP, longboard, sztuczna fal, surfing oraz duża i funkcjonalna baza sprawi, że to będą Wasze wyjątkowe wakacje!

Sklep

Jeśli szukasz jakiegokolwiek sprzęt kitesurfingowego zapraszamy do naszego sklepu. Dla naszych stałych klientów mamy atrakcyjne rabaty i promocje. Nie znalazłeś tego co Ciebie interesuje? Napisz do nas, a na 100% znajdziemy rozwiązanie:)

Wyjazdy kitesurfingowe zagraniczne

Od samego początku istnienia naszej szkoły chcieliśmy wypełniać nasz czas kitesurfingiem także poza sezonem w Polsce. Pierwszy wyjazd zorganizowaliśmy już 2001 roku do Hurghady. Od tego czasu odwiedziliśmy dziesiątki miejsc, zorganizowaliśmy prawie 90 wyjazdów grupowych (od kameralnych kilkunasto osobowych po ponad 100 osób na wyjeździe). Naszym wieloletnim doświadczeniem na większości spotów na Świecie postanowiliśmy podzielić się z Wami i otworzyliśmy biuro podróży 360 Travel.

Wynajem przyczep kempingowych

W okresie maj-wrzesień oferujemy wynajem przyczep kempingowych na Kempingu Chałupy 6.
Wszystkie przyczepy mają przedsionki, podłogą drewnianą w przedsionkach, meble ogrodowe oraz prąd. Wyposażone są w lodówkę, czajnik bezprzewodowy, komplet sztućców i naczyń.

Kontakt

Mateusz Dudek mateusz@kite.pl +48 500 275 599
Sebastian Dudek sebastian@kite.pl +48 512 899 090

Kite.pl to miejsce dla pasjonatów Kitesurfing, kiteboarding oraz innych sportów wodnych podobnych do windsurfingu. Oferujemy kursy, szkolenia i lekcje indywidualne. Doradzimy jaki sprzęt kupić i jak trenować. W naszym sklepie i wypożyczalni sprzętu znajdziesz kompletne wyposażenie kitesufringu. Organizujemy także obozy młodzieżowe z solidnym szkoleniem kitesurfingowym lub windsurfingowym.