Szkoła kitesurfingu

Szkoła Kite.pl oferuje różne zindywidualizowane formy szkoleń na każdym poziomie zaawansowania – od pierwszych kroków na kitesurfingu, przez doskonalenie techniki, po naukę skomplikowanych ewolucji z zawodnikami. Nasza kadra instruktorska to osoby ambitne i zaangażowane, a przede wszystkim doświadczone i posiadające uprawnienia do nauczania kitesurfingu (kadra KITE.pl). Wszyscy Instruktorzy KITE.PL posiadają licencję IKO, PZKITE (www.pzkite.pl) lub POIK (www.poik.pl)

Szkolimy według międzynarodowych standardów International Kiteboarding Organization, a po zakończonym kursie wystawiamy certyfikat IKO potwierdzający poziom zdobytych umiejętności, rozpoznawalny na cały świecie. Dodatkowo jesteśmy licencjonowaną szkołą Polskiego Związku Kiteboardingu potwierdzając tym samym najwyższy poziom szkoleń i bezpieczeństwa.

W ramach każdego kursu zapewniamy kompletny nowy i bezpieczny sprzęt kitesurfingowy (latawiec + deska) renomowanych marek Cabrinha i Nobile.

Aby zapewnić najwyższą jakość szkoleń nauczamy w grupach max. 2 osobowych oraz indywidualnie.

W odróżnieniu do innych szkół u nas płacą Państwo tylko za wykorzystany czas kursu. W przypadku ukończenia szkolenia wcześniej niż było to przewidziane – zwracamy nadpłatę.

Film o naszej szkole:

 

RODZAJE KURSÓW:

„KITE STARTER” IKO I
Od tego kursu należy zacząć przygodę z kitesurfingiem – dowiedz się więcej – KLIK!

„JUŻ PŁYWAM” IKO I+II
Wystarczy tylko 10h, aby z osoby zupełnie początkującej stać się tzw. samodzielnym kitesurferem – dowiedz się więcej – KLIK!

„OD ZERA DO KITESURFERA” IKO I+II+III
To najpełniejszy kurs w naszej ofercie – dowiedz się więcej – KLIK!

„VIK” VERY IMPORTANT KITESURFER
Każdego z naszych klientów traktujemy wyjątkowo – dowiedz się więcej – KLIK!

„GO PRO” WARSZTATY FREESTYLE
Pływasz już swobodnie, trzymasz wysokość i robisz zwroty? – dowiedz się więcej – KLIK!

PROMOCJE!

1. Wybierz termin kursu w KITE.PL z minimum miesięcznym wyprzedzeniem i zgarnij 10% zniżki!
2. Na kursy w miesiącach maj, czerwiec i wrzesień otrzymasz dodatkowe 10% zniżki!
3. W maju, czerwcu i wrześniu na czas kursu nocleg gratis!

 

Nasza stacjonarna szkoła mieści się na Półwyspie Helskim na pierwszorzędnym kempingu Chałupy 6 i jednocześnie jednym z bardziej rozpoznawalnych i komfortowych kempingów. Znajduję się tu wszystko począwszy od sanitariatów, sklepu spożywczego, warzywniaka, restauracji, surf shopu, boiska, po pralnie, bankomat i na automacie do lodów kończąc 😉 Posiada bogatą infrastrukturę pod kątem uprawiania sportów wodnych. Tutaj można skorzystać z pola namiotowego, bądź wynająć przyczepę kempingową za naszym pośrednictwem (noclegi). Ponadto w odległości zaledwie 200m dalej, miejscowość Chałupy oferuje Państwu wiele innych możliwości noclegowych, takich jak hotele, pensjonaty, kwatery i pokoje na wynajem.

Zobacz film prezentujący kemping:

Od sezonu 2016 zapraszamy do zupełnie nowej, przestronnej i komfortowej bazy szkoły, która leży nad samym brzegiem wody i posiada zadaszony taras, zapewniający możliwość odpoczynku w każdych warunkach pogodowych.

baza2016

 

Na półwyspie helskim zaczynamy szkolić od 28 kwietnia a kończymy 18 września. W tym okresie kurs możecie Państwo zacząć i skończyć w każdym dowolnym dniu.

Przed i po sezonie zapraszamy na wyjazdy z naszym biurem 360 TRAVEL do znakomitych zagranicznych spotów kitesurfingowych (wyjazdy kitesurfingowe).


Przeczytaj najczęściej zadawane pytania – KLIK.

 

OBOZY MŁODZIEŻOWE I STUDENCKIE:

– solidne szkolenie kitesurfingowe lub windsurfingowe (nowość!) na każdym poziomie zaawansowania, w tym także zajęcia freestyle z czołowym polskim zawodnikiem Filipem Porzuckiem

– zajęcia dodatkowe: wakeboard za motorówką, na profesjonalnym wyciągu lub wake freestyle za wyciągarką, skimboard, batut, rowery, SUPsurfingu, longboard

– strefa chilloutu: beach grill, beach party, piłkarzyki, projekcje filmów, play station, leniuchowanie na plaży, gry terenowe…

Dowiedz się więcej na temat obozów KLIK!

Zobacz film z naszych obozów:

 

IMPREZY FIRMOWE

Poza klasycznymi szkoleniami kitesurfingowymi i windsurfingowymi organizujemy też imprezy firmowe/integracyjne. Z naszych usług korzystały m.in takie firmy jak : Geze, HBO, Intel, Porsche, Radio ZET, SC Johnson, Verax Systems, Yawal. Więcej informacji znajdziecie Państwo w dziale Incentive – http://kite.pl/incentive/

 

REZERWACJE

Wystarczy, że wypełnisz nasz formularz zgłoszeniowy online – KLIK, a zwrotnie otrzymasz wiadomość potwierdzającą Twoją rezerwacje oraz danymi do wpłaty zaliczki.

Zapisz się na NEWSLETTER i wygraj*:

- Deskę Nobile NBL 2016

lub

- kurs kitesurfingu IKO I i II

*30.09.2016 rozlosujemy nagrody. Będziesz też na bieżąco informowany a aktualnych: